Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.4. 2017 18:29
Smrt v Hurghadě

Opakuje se případ Kramný? Malý chlapec v Egyptě záhadně zemřel!

Isaac Webster
Zdroj: facebook
Čtyřletý Isaac zemřel na dovolené v Egyptě

Čtyřletý chlapec odjel s rodiči a starším bratrem na dovolenou do Hurghady. Z Egypta už se ale nevrátil. Po "tragické nehodě" upadl do komatu a při životě ho udržovaly přístroje. Nakonec boj se smrtí prohrál.

Zatím není jasné, co se přesně stalo. Čtyřletý Isaac Webster měl zemřít na rodinné dovolené v egyptské Hurghadě, kde své prázdniny trávila i rodina Kramných. Odjel tam spolu se starším bratrem Leem, matkou Kelly a otcem Andym. Píše o tom portál Mirror.

 

Podle rodičů se při pobytu stala nešťastná nehoda, při které se Isaac smrtelně zranil. "Na chvíli se prosím zastavte a pomodlete za mého krásného bratra Isaaca, který je v kritickém stavu a napojen na přístroje. Moc tě miluju," vzkázala do Egypta chlapečkova sestra Millie. "Děkujeme za vaše vzkazy a modlitby. Je to bojovník!" napsal jeho otec na facebook.

 

Jen o den později ale přišla smutná zpráva. Čtyřletý chlapec svůj boj o život prohrál. "Náš malý dobrodruh tragicky zemřel dnes ráno v 10:15 britského času," informoval na sociální síti táta Andy v pátek odpoledne.

 

14

GALERIE: Chlapec zemřel na dovolené v Egyptě

Zdroj: facebook

Isaac Webster - 1

Hodnocení:

  

Sousedé z anglického města Warrington, kde rodina Websterových bydlí, odstartovali dobročinnou sbírku. Ta má pomoci vybrat několik tisíc liber, které rodiče potřebují na převoz Isaacova těla zpět do Velké Británie.

 

Příčina smrti zatím není známa. Rodina se k případu odmítá dále vyjadřovat, nic zatím neprozradila ani egyptská policie.

 

 

Stejně náhle zemřela v egyptské Hurghadě také osmiletá Klárka a její matka Monika Kramná v létě 2013. Vypadalo to na otravu jídlem, policie také mlčela a nikdo nepodezíral otce, který jako jediný "přežil".

 

Později se ale ukázalo, že právě Petr Kramný obě ženy zavraždil elektrickým proudem. Soud poslal Kramného na 28 let do vězení, rozsudek potvrdil i Nejvyšší soud. Kolem případu ale i nadále panují pochybnosti. Více o nesrovnalostech čtěte zde.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Dvě úmrtí v rodině během jediného roku

Smrt dítěte, ztráta nejtěžší. Jak žít dál po obrovské tragédii?

Matka sdílela na sociální síti snímek svého syna. Za pár týdnů zemřel kvůli něčemu, co bylo na té fotce!

epa TN.cz