Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.4. 2017 18:29
Smrt v Hurghadě

Opakuje se případ Kramný? Malý chlapec v Egyptě záhadně zemřel!

Isaac Webster
Zdroj: facebook
Čtyřletý Isaac zemřel na dovolené v Egyptě

Čtyřletý chlapec odjel s rodiči a starším bratrem na dovolenou do Hurghady. Z Egypta už se ale nevrátil. Po "tragické nehodě" upadl do komatu a při životě ho udržovaly přístroje. Nakonec boj se smrtí prohrál.

Zatím není jasné, co se přesně stalo. Čtyřletý Isaac Webster měl zemřít na rodinné dovolené v egyptské Hurghadě, kde své prázdniny trávila i rodina Kramných. Odjel tam spolu se starším bratrem Leem, matkou Kelly a otcem Andym. Píše o tom portál Mirror.

 

Podle rodičů se při pobytu stala nešťastná nehoda, při které se Isaac smrtelně zranil. "Na chvíli se prosím zastavte a pomodlete za mého krásného bratra Isaaca, který je v kritickém stavu a napojen na přístroje. Moc tě miluju," vzkázala do Egypta chlapečkova sestra Millie. "Děkujeme za vaše vzkazy a modlitby. Je to bojovník!" napsal jeho otec na facebook.

 

Jen o den později ale přišla smutná zpráva. Čtyřletý chlapec svůj boj o život prohrál. "Náš malý dobrodruh tragicky zemřel dnes ráno v 10:15 britského času," informoval na sociální síti táta Andy v pátek odpoledne.

 

14

GALERIE: Chlapec zemřel na dovolené v Egyptě

Zdroj: facebook

Isaac Webster - 1

Hodnocení:

  

Sousedé z anglického města Warrington, kde rodina Websterových bydlí, odstartovali dobročinnou sbírku. Ta má pomoci vybrat několik tisíc liber, které rodiče potřebují na převoz Isaacova těla zpět do Velké Británie.

 

Příčina smrti zatím není známa. Rodina se k případu odmítá dále vyjadřovat, nic zatím neprozradila ani egyptská policie.

 

 

Stejně náhle zemřela v egyptské Hurghadě také osmiletá Klárka a její matka Monika Kramná v létě 2013. Vypadalo to na otravu jídlem, policie také mlčela a nikdo nepodezíral otce, který jako jediný "přežil".

 

Později se ale ukázalo, že právě Petr Kramný obě ženy zavraždil elektrickým proudem. Soud poslal Kramného na 28 let do vězení, rozsudek potvrdil i Nejvyšší soud. Kolem případu ale i nadále panují pochybnosti. Více o nesrovnalostech čtěte zde.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Dvě úmrtí v rodině během jediného roku

Smrt dítěte, ztráta nejtěžší. Jak žít dál po obrovské tragédii?

Matka sdílela na sociální síti snímek svého syna. Za pár týdnů zemřel kvůli něčemu, co bylo na té fotce!

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

24.4. | 17:08 asami hirotaši
26
To je snad něco jiného .To se nemůže přirovnávat.případ Kramného je z joiného ...
24.4. | 18:57 pichav
-15
☝ TO JE MOC DOBRE !!!! VSICHNI TU POTREBOVALI ZMENU !!!! NOVY POUTAVY PRIBEH ...
27.4. | 18:39 satanastatavas
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jen abyses Jusa necitila sama sebe..Vzdyt tve verbalni prujmy, to je neco!!
27.4. | 13:28 Jusa123
0
Náhlasit nevhodný komentář
Máš pravdu sat., SMRDÍ a je to cítím to až tady asi ses s Kramného posssral!
26.4. | 15:40 novus
-2
Náhlasit nevhodný komentář
NE nadarmo to srovnavaji s Kramnymi..Neco zatim je a ja bych rad opravdu vedel , naco si dat bacha pokud nechci v Hurghade nahle zemrit..Kde sem kdysi bydlel v pronajmu, tak ten majitel toho bytu taky v Egypte zemrel..Uz je to par let a tenkrat mi to divne nepripadalo..To se proste stava.
26.4. | 15:36 novus
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Ale, "Nestastna nahoda" pod to se da skryt i kdejaky zlocin..PRoc nenapisou--vypadnul z okna, nebo vbehl pod auto, neco spatneho snedl, vypil a pod..Tady neco smrdi..Jusa, ty to necitis?
26.4. | 15:18 Jusa123
1
Náhlasit nevhodný komentář
A HLAVNĚ postarali se o něj aby měl pomoc,ani v tom se nedá případ přirovnat.Ten čekal až si bude jist že jsou mrtvé.Ani nestojí o to udělat s toho mediální případ jako Kramný,oni truchlí za svým dítětem a bratrem a je jim jedno jestli ty potřebuješ vědět jak zemřel.
26.4. | 15:06 Jusa123
1
Náhlasit nevhodný komentář
sat.,napsali co bylo potřeba:nešťastnou náhodou se smrtelně zranil chlapec nemají co tajit,jen rodina se k tomu odmítá vyjadřovat.Není jak Kramný že hned po vraždě obviňoval a sváděl všechno na Moniku.Oni nemají důvod si vymýšlet otravu,že jim bylo 100xhůř a blili 16x za hod.,nikdo BY TO NEUVĚŘIL.
26.4. | 14:28 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
JUsa, proc nam nesdeli jak ten kluk zemrel? Proc to taji? Abyto opravdu neslo srovnat s pripadem Kramnych? Abyse neukazalo ze podobne pripady se stavaj a Kramny mel tu" smulu" ze prezil narozdil od zbytku rodiny?
26.4. | 14:25 novus
-2
Náhlasit nevhodný komentář
JUsa, dam krk zato, ze tys v Cesku znamejsi nez obet justice Kramny..Mas byt naco pysna?
26.4. | 14:24 novus
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Didus ineptus, Blbule obecna zase zvatla..To je tak vse, cim se da reagovat na gejzir jejich "inteligentnich myslenek"..
26.4. | 13:03 Jusa123
4
Náhlasit nevhodný komentář
Jestli se stane v Egyptě nějaká nešťastná nehoda při které někdo může,nebo zemře se bude přirovnávat ke Kramnému?TO NE,ke Kramnému se takové nehody přirovnat nejdou,jen úkladné vraždy s vyčůůůraným vrahem a to se stane jednou za 100 let,kdy se vrah pochválí že je nejznámější Čech!