Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 7. 2017
galerie reakce na omluvu

Opařil manželku, teď chce vše vzít zpět. Věřím mu, šokuje Markéta!

Manžel napadené ženy znetvořená vroucí vodou
Zdroj: facebook
Manžela Markéty policie obvinila z těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu.

Muž, kterého policie tento týden obvinila z těžkého ublížení na zdraví, se prostřednictvím médií omluvil manželce za popáleniny, které jí způsobil horkou vodou. Markéta už je z nemocnice venku a jak přiznala TN.cz, svému muži věří, že činu lituje. I tak z něj má ale strach.

Markétu z nemocnice propustili ve čtvrtek, na tváři má stále stopy po horké vodě, kterou na ni měl chrstnout manžel. Muž se ke svému činu přiznal a tvrdí, že všeho lituje. Markéta ale měla od začátku jasno v tom, že se k němu nevrátí.

 

"Mám z něj strach, domů bych nešla!" řekla rozhodně s tím, že nejde o první konflikt. Tvrdí, že ji manžel napadl psychicky i fyzicky už dřív - a to kvůli nevěře, ke které se sama před dvěma roky přiznala. "I mi vrazil," prohlásila.

 

 

To, že měl pár problémy, uznal i sám Roman. Že by však manželku bil, odmítá. "Nějaké strčení bylo nebo tak, ale určitě ne pořád," prohlásil. Manželce se ale za poslední útok omluvil a poslal jí vzkaz. Co řekl, se dočtete zde. Na Markétu to ale příliš nezapůsobilo.

 

14

GALERIE: Napadená žena znetvořená vroucí vodou

Zdroj: facebook

Napadená žena znetvořená vroucí vodou - 1

Hodnocení:

 

"Věřím, že ho to mrzí. Nevím ale, jestli víc kvůli tomu, co mi udělal, nebo kvůli tomu, že mu hrozí vězení," přiznala Markéta. "Nechci se s ním potkat nebo ho vidět. Mám z něj strach," dodala.

 

Nyní si našla útočiště jinde, manželovi nezvedá telefony a jakémukoliv kontaktu s ním se vyhýbá. Už by ráda chodila do práce, její zdravotní stav to ale zatím neumožňuje. "Uvidím, co mi doporučí lékaři. Zatím mám ty rány otevřené a živé," řekla.

 

 

"Košili mám staženou z ramen dolů, protože ani nesnesu na tom mít látku. Nesmím ji mít přiloženou, aby se mi to na to nelepilo. Zatím nemůžu chodit ani pořádně oblečená," dodala s tím, že nyní musí brát antidepresiva. Nic z toho by se podle ní nemuselo stát, kdyby manžel nepodcenil situaci a poslechl psychiatra, kam ho poslala na jaře.

 

"Vrátil se s tím, že mu psychiatr řekl, že mu léky dávat nebude a doporučil mu, aby přestal pít, že jeho agresivní nálady jsou pod vlivem alkoholu," řekla. Žárlivé scény a násilí se ale stupňovalo. Vyvrcholilo útokem v noci na sobotu, za který policie muže obvinila z těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu.

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.7. | 08:10 bobule6
16
Jak se říká každý strůjcem svého štěstí. Je to blbka na entou. Jeden den říká, ...
16.7. | 09:29 jaroslav fojtík
-11
Chlape zdrhej od ni nebo se dostanes do krimu jelikoz pravda je ze kurwu ...
14.8. | 19:15 ppadys
3
Náhlasit nevhodný komentář
Ta je blbá jak zákon káže.
17.7. | 06:58 Helena Trink
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Ta voda nebyla vařící ani náhodou, tohle jsou pouze lehké opařeniny, které se bez následků zhojí! Je to bolestivé, nepříjemné, paní lituju a ten chlap je svině ... ale nezveličujte prosím. Viděla jsem moc opravdu vážně popálených a tohle je proti tomu sranda!
17.7. | 00:01 vylez
3
Náhlasit nevhodný komentář
Když je pizda chuj s ní možná ji ten zkur..wysyn opaří ještě kundu
16.7. | 12:48 Petra Schwarzová
0
Náhlasit nevhodný komentář
To je smutné, jak lidi tu reagují na nadpis článku, aniž by se obtěžovali ho přečíst. A takhle vznikají drby i v reálném životě :(
16.7. | 12:14 jaroslav fojtík
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Baruska Buresova tak teda ted jste me namazala na chleba! Klobouk dolu!
16.7. | 11:54 Ukradeny Trotl
0
Náhlasit nevhodný komentář
Mně to vůbec nepřekvapuje. A nebo si myslíte, že se tito lidé hledají náhodou: https://goo.gl/iKiiV3 ? A, že to tu šíří média jen tak? :D
16.7. | 10:56 Baruška Burešová
16
Náhlasit nevhodný komentář
Jaroslav Fojtík , vy jste opravdu blb, že on chlastá, to je v pořádku, ale že ona byla nevěrná, tak je kurwa. Dá se to řešit jiným způsobem, než ji chrstnout vařící vodu do ksichtu, říká se tomu rozvod. Nikoho neomlouvám, ale on je v tomto případě parchant. Takový agresor nemá co dělat na svobodě.
16.7. | 10:31 azylpraha10
-6
Náhlasit nevhodný komentář
www.azyl-praha10.cz
16.7. | 10:03 hejtman77
5
Náhlasit nevhodný komentář
Bobule6: věřím, že ho to mrzí ,ale nevím jestli kvůli tomu co mi udělal nebo kvůli tomu, že mu hrozí vězení.Nechci se snim potkat nebo ho vidět mám z něj strach.
16.7. | 09:37 bobule6
14
Náhlasit nevhodný komentář
Hejtman 77- "Markéta už je z nemocnice venku a jak přiznala TN.cz, svému muži věří.. " dlouholetému ožralovi, který ji nejednou zbil a teď ještě zohavil může jen korunovaná blbka. Ožrala zůstane ožralou podívej se na čtvrtstoletí chlastající Krampolovou....
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme