Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 7. 2017
Nechtěné tetování

Opil se a nechal si udělat tetování. Litovat bude do konce života

Mark Cropp - 3
Zdroj: Profimedia

Následky některých opileckých večírků bývají mnohdy nepříjemné. Své o tom ví také mladík z Nového Zélandu, který je bude dost možná nést po zbytek života.

Mark Cropp z Nového Zélandu by možná raději vrátil čas předtím, než si po jednom z večírků pořídil výrazné tetování na obličej. Nepřehlédnutelné tetování mu utvořil v řádné opilosti jeho bratr a nutno říct, že byl opravdu kreativní.

 

Po vystřízlivění z kocoviny tak čekal na Marka velký šok.Tento razantní zákrok však už mladík jen těžko vezme zpět a bude muset nést následky svého činu celý život. 

 

 

Přestože si Mark na kérku dokonce docela zvykl, musel začít čelit velkému problému. Právě šance nalézt zaměstnání se totiž stala pro Marka po bujaré noci na dlouhou dobu téměř mizivou.

 

U většiny potencionálních zaměstnavatelů mladý muž začal slýchat jen odmítnutí.Všechny odradil jeho extravagantní vzhled a nedali tak mladíkovi ani šanci předvést, co umí. 

 

Poslední dobou se však stal mladík díky svému tetování populárním. Některé nabídky práce, by se tak najednou možná přece jen našly, avšak Mark se stal vybíravým a nabídky práce odmítá.

 

16

GALERIE: Mark Cropp

Zdroj: facebook

Mark Cropp - 1

Hodnocení:

ten TN.cz
Reklama