Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 11. 2017
zvrhlíci ve vzduchu

Orální sex v letadle! Žena (48) potkala muže (28) až na palubě

Delta airlines
Zdroj: Profimedia
Letadlo Delta Airlines, ilustrační foto

Dvěma cestujícím letecké společnosti Delta Airlines hrozí trestní stíhání. Cestující je načapali, jak si ve svých sedadlech užívají nejen let, ale také orální sex. Případ řeší FBI.

Osmačtyřicetiletá žena se během nedělního letu z amerického Los Angeles do Detroitu seznámila s o dvacet let mladším mužem. Přeskočila jiskra a vše pak mělo velmi rychlý spád. Ani nepočkali na přistání a sexuálně se začali sbližovat už na sedadlech.

 

Cestující je načapali, jak žena dopřává muži orální sex. Ten se jim však zřejmě nevyplatil. Po přistání na zvrhlíky čekala policie. Vyšetřování převzala FBI, které má podle deníku Daily Mail na starosti trestné činy, které se odehrají ve vzduchu. FBI nechce případ komentovat, podrobnosti ohledně trestního stíhání tak nejsou známy.

 

 

Oba cestující měli v Detroitu pouze přestoupit. Žena směřovala do Nashvillu a muž do Miami. Není jasné, jestli kvůli zadržení policií zmeškali svůj další let. Letecká společnost se také nechtěla k incidentu vyjádřit. Ani nepotvrdila, jestli byli zadržení cestující pod vlivem alkoholu.

ham TN.cz