Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 8. 2017
Ordinace v Růžové zahradě 2

Ordinace na podzim: Návrat Zdeny Suché a příchod Bobova syna!

Ordinace: Bobo se synem Hugem a Heluš
Zdroj: Archiv TV Nova
Bobo se synem Hugem a Heluš

Nové postavy, dusno u Mázlů, návrat Zdeny Suché a nové lásky, na to se mohou těšit diváci Ordinace v růžové zahradě, která na podzim vstoupí do své již 13. sezóny. První díl nové řady bude mít premiéru už v úterý 22. srpna.

Do Růžkovky vstoupí jako uragán hned několik nových postav. V domácnosti Boba a Heluš se zjeví někdo, koho nikdo nečekal! Bobo zjistí, že má syna. Doposud vůbec nic netušil, vždyť jeho mamince před lety dobře zaplatil. Když se malý Hugo objeví, bude se s tím muset Bobo vypořádat

 

Hugo udělá rychle dojem na tetu Heluš, která vlastní děti nemá. Dokáže si získat i sebestředného Švarce, jenže geny se nezapřou a z malého chlapce se vyklube pořádný vykuk. Roli Huga získal teprve jedenáctiletý Matyáš Svoboda, který se ale před kamerou cítí jako ryba ve vodě.

 

"Hugo je super. Mám to díky němu pestré. Hraju totiž hodného i zlého dohromady, to je pro mě herecky hodně zajímavé. Hugo je totiž docela podlý, docela zlobí, krade peníze. Ale není vyloženě zlý, někdy se chová moc hezky, třeba ke svému psovi. O něj má strach. Ale je to můj protiklad, to určitě," prozradil Matyáš Svoboda.

 

120

GALERIE: Herci z Ordinace 1 před 12 lety a dnes!

Zdroj: TV Nova/ Profimedia

Ordinace 1 tehdy a dnes: Roman Zach coby Michal Šebek

Hodnocení:

 

Roli v Ordinaci získala také šarmantní herečka Chantal Poullain, která bude hrát zástupkyni majitelů kamenické nemocnice Charlotte Moreau. Ve své pozici udělá zkraje hned několik nepopulárních rozhodnutí a změn. Její kroky ovlivní životy hned několika postav.

 

Vyhlédla si třeba jinou sestru, kterou by ráda viděla v pozici vrchní sestry místo Babety. Pro všechny, a hlavně pak pro Babetu, to bude velké překvapení.

 

Jaké další postavy se objeví v Ordinaci a jak zamíchají osudy hrdinů zjistíte na následujících stránkách

 

vbo TN.cz