Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 1. 2017
milenec snů

Orgasmus za orgasmem: Tento typ muže vám ho zajistí!

Sex
Zdroj: Thinkstockphotos
Jaký muž vám zajistí nejlepší orgasmus? Ilustrační foto

Toužíte po muži, který vám dopřeje kvalitní sexuální život? Vědci zveřejnili výslekdy výzkumu, podle kterého milence snů poznáte.

Výzkumníci z University v Alabamě se ptali mladých žen v heterosexuálních vztazích na jejich sexuální život. Zajímalo je, jak často se milují. Důležitější odpovědí ale bylo, jak často dosáhnou i orgasmu. Vědci následně srovnali vlastnosti jejich partnerů. Odborníky zajímal jejich příjem, osobnost, smysl pro humor a i fyzické vlastnosti.

 

Výsledky ukázaly, že ženy dosáhly orgasmu častěji právě s bohatými, sebevědomými a atraktivními muži. Intenzita orgasmů závisela od toho, jak dobře muž vypadal. "Síla orgasmů souvisí s tím, jak moc se ženě její partner líbí. Čím více ji přitahoval, tím silnější bylo její uspokojení," tvrdí vědci.

 

 

Důležitou roli také hraje smysl pro humor. "Pokud má muž smysl pro humor, ženy s ním chtějí častěji mít sex. Se zábavnými partnery také mají orgasmus častěji, než jim v minulosti dopřál partner, který neměl tak velký smysl pro humor," vysvětlují.

 

Podle hodnocení fyzických rozměrů se ukázalo, že i šířka ramen partnera souvisí s mírou sexuálního uspokojení.

has TN.cz