Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 10. 2017
sexuální obtěžování

Pamatujete hvězdu Dawsonova světa? Přiznal, co mu dělali muži

James Van Der Beek
Zdroj: Profimedia

Představitel Dawsona ze známého seriálu Dawsonův svět James Van Der Beek přiznal, že se v minulosti stal obětí sexuálního obtěžování. Podle jeho slov jej osahávali starší mocnější muži. Herec svým vyjádřením reagoval na případ hollywoodského producenta Harveyho Weinsteina, kterého několik hereček nařklo ze sexuálního obtěžování.

Van Der Beek přiznal, že se stal obětí sexuálního obtěžování, když jako herec v Hollywoodu začínal. "Sahali mi na zadek starší, mocnější muži. Zatlačili mě do kouta a pokládali mi nepříjemné otázky se sexuálním podtextem. Byl jsem tehdy hodně mladý," přiznal na svém Twitteru.

 

"Chápu, že se lidé v podobné situaci stydí a cítí se bezmocní," dodal herec. Vyjádřil se tak, aby bránil kolegyně, které veřejně přiznaly, že je obtěžoval producent Harvey Weinstein.

 

"Weinstein byl obviněn z něčeho co je nezákonné. Jeho chování je ve společnosti naprosto nepřijatelné. Tleskám všem, kteří o tom mluví veřejně," vyjádřil se herec.

 

 

O sexuálním obtěžování spoluzakladatele produkčního gigantu Miramax vypráví herečky nejzvučnějších jmen včetně Angeliny Jolie a oscarové Gwyneth Paltrow, která hrála několikrát v jeho filmech. Paltrow se svěřila, že i po ní, chtěl údajně na pokoji masáž.

kik TN.cz