Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.10. 2016 22:55
Tvoje tvář má známý hlas

Sedmý díl Tváře vyhrála Ivana Jirešová. Sestřih vystoupení!

Zdroj: TV Nova

Herečka Ivana Jirešová ovládla sedmý díl populární zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Zvítězila s písní It´s Oh So Quiet islandské zpěvačky Björk Guomundsdóttir. Sedmý díl byl opět plný úžasných přeměn v osobnosti české i světové pop music.

Večer odstartovala už dvojnásobná vítězka Marta Jandová, která se tentokrát po dvou dílech, kdy musela na jevišti předvádět muže, opět proměnila v ženu a to v hvězdu americké pop music Katy Perry. A předvedla doslova žhavé vystoupení, protože zpívala píseň z roku 2010 Firework.

 

Pořádně horko bylo na jevišti i při následujícím vystoupení. Jandovou totiž na pódiu vystřídala Anna Slováčková, respektive britští drsňáci The Prodigy a při písni Breathe předvedla pořádnou ohnivou show! Asistoval jí u toho také kouč Yemi.

 

Anketa

Které vystoupení z osmého dílu soutěže Tvoje tvář má známý hlas se vám líbilo nejvíc?

Hlasovalo 2139 lidí.
Roman Vojtek dostal nesmírně těžký úkol. Ale s jednou z největších hvězd české pop music, nestárnoucí Helenou Vondráčkovou, si poradil znamenitě. Zazpíval jeden z největších hitů oblíbené české zpěvačky, píseň Dlouhá noc.

 

Při další přeměně se David Gránský změnil v idola dívčích srdcí, kanadského zpěváka Justina Biebera. Představil se s písní Baby, kterou Bieber zpíval v začátcích své kariéry v roce 2010.

 

V dalším vystoupení se představily hned dvě hvězdy. Společně s Janem Cinou totiž vystoupil jako host účastník první řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas Petr Vondráček! Divákům předvedli píseň Barbie Girl od skupiny Aqua.

 

133

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas 2 - 7. díl show

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas 2 - 7. díl show

Hodnocení:

 

Po nich patřilo pódium Ivaně Jirešové a hvězdné islandské zpěvačce Björk. Píseň It´s Oh So Quiet úplně ohromila diváky i porotu.

 

Vítěz minulého dílu Miroslav Etzler vyměnil kanadského zpěváka Leonarda Cohena za francouzskou kapelu Gipsy Kings. Na jevišti rozjel představení ve stylu flamenga a zabojoval s písní Baila Me.

 

 

Vystoupení v osmém díle pak uzavřela Markéta Procházková. Vítězka čtvrtého dílu druhé řady hvězdné soutěže zpívala píseň My Heart Will Go On z megafilmu Titanic. Na jevišti se tak podruhé objevil interpret z Kanady, tentokrát zpěvačka Celine Dion.
 

114

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas 2 - 7. díl portréty

Zdroj: TV Nova

Miroslav Etzler jako Gipsy Kings

Hodnocení:

 

Vítězství si připsala Ivana Jirešová, která v minulém díle skončila druhá. Osm bodů dostala Jirešová od Ivy Pazderkové, Jakuba Koháka a Jitky Schneiderové. Jirešová se po hodnocení poroty ujala jednobodového vedení před Davidem Gránským.

 

Ivanu Jirešovou podpořili také její kolegové-učinkující. Pět bodů dostala od Anny Slováčkové, Davida Gránského, Jana Ciny a Markéty Procházkové. Výhru Jirešová poslala nadaci Acorus, která pomáhá obětem domácího násilí. 

 

Ruleta hvězd určila, že se v příštím díle Miroslav Etzler představí jako Petr Hapka. Janu Cinovi přiřknul los Justina Timberlaka. Marta Jandová se promění v Adele. Romana Vojtka uvidíme jako Metallicu. Anna Slováčková vystoupí jako americká písničkářka Beth Ditto. Markéta Procházková si vylosovala Nicole Kidman, David Gránský pak v ruletě hvězd dostal Phila Collinse. Vítězku sedmého dílu Ivanu Jirešovou čeká přeměna v britskou skupinu The Cure.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ivana Jirešová o vystoupení v Tváři: Neskutečně jsem si to užila... Jen je to čím dál tím horší s pamětí!

SEZNAM PÍSNÍ: V příští Tváři zazní Justin Timberlake, Adele nebo třeba Petr Hapka! A kdo další?

vbo TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama