Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 9. 2017
video výměna manželek

Ostrá hádka během osmi očí: Dítě jsi jí udělal v patnácti, jsi pedofil!

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené Výměny manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí mladá maminka Iva v zaběhnuté domácnosti se třemi dětmi, a jestli se podaří Soně v náhradní rodině nastolit pro ni běžný chod.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Semil, kterou tvoří Iva (17), Marian (45) a dcera Dominika (13 měsíců). Na druhé straně se seznámíme se Soňou (28), Karlem (31), dcerami Natálií (8), Kristýnou (10) a synem Karlem (21 měsíců), kteří žijí v Chomutově.

 

Velkým tématem celé Výměny manželek bude věk jedné z maminek. Především Karel bude velice překvapený z věku své náhradní manželky Ivy. Bude mít strach, že se sedmnáctiletá dívka nedokáže postarat o jejich děti a zároveň nezvládne chod domácnosti.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: „Jsi pedofil“

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: „Jsi pedofil“ - 1

Hodnocení:

 

Tyto obavy se bohužel částečně naplní. Obrovský konflikt ale vyvolá závěrečných osm očí. Když Karel zjistí, že manželovi Ivy je 45 let, neudrží se a nazve ho pedofilem. 

 

Podaří se vyhrocenou situaci uklidnit? To se dozvíte ve středeční Výměně manželek, která startuje ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:
VIDEO: Nezletilá manželka má dítě se čtyřicátníkem! A v náhradní rodině to nezvládá...

Emotivní VÝMĚNA MANŽELEK: Jak se Milada ze sociálně slabší rodiny vyrovná s tím, že jinde se mají lépe?

Kdy se stát matkou, aby nebylo brzy či příliš pozdě?

VIDEO: Co má Kazma společného se středeční Výměnou manželek? Ukázal, jak to je!

mom TN.cz