Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.6. 2017 14:55
poslední díl

Osudný den v Ordinaci: Víme, jak to dopadne s Maričiným potratem

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer čeká na diváky poslední díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 před tradiční letní pauzou. A bude to skutečně stát za to. Nejcitelněji děj zasáhne vztah Mariky a Oty, dnes se totiž rozhodne o osudu jejich dítěte.

Když Marika zjistila, že je těhotná, přišlo to jako blesk z čistého nebe. Ota byl ale ze zprávy, že se stane tatínkem, nadšený. Jenže Marika se ještě na roli maminky necítí, ráda by budovala kariéru.

 

A aby toho nebylo málo, během těhotenství se objevily komplikace. Krásná lékařka začala krvácet a Čestmír Mázl jí naordinoval klid na lůžku. To byla pro Mariku poslední kapka, potvrdila si totiž, že není domácí puťka, která by vydržela celý den sama s dítětem.

 

Proto se v úterním díle vydala na gynekologii a požádala Mázla o přerušení těhotenství. "Já to dítě nechci, Udělejte mi interrupci, dokud je ještě čas," prosila Marika.

 

 

Jenže jedna věc je mluvit o tom a druhá skutečně zákrok podstoupit. Rozmyslí si to ještě Marika? Na operačním sále skutečně skončí! Jestli ale půjde na potrat, nebo se rozmyslí a kvůli stresu potratí samovolně, to se dozvíte už dnes ve 20:20 v Ordinaci v růžové zahradě 2 na Nově!

 

Jasné je jen to, že Marika se dostane do situace, ve které žádná žena nechce být. Její vztah s Otou utrží ránu, ze které se jen tak nevzpamatuje.

 

Natáčení těchto scén bylo pro její představitelku Andreu Růžičkovou jedno z nejnáročnějších. Ve chvílích natáčení pod šaty skrývala šestiměsíční těhotenské bříško. "Celé těhotenství Mariky byl pro mne docela oříšek pro herectví. Byla jsem pořád mezi dvěma různými emocemi. Svému dítěti jsem v duchu pořád opakovala to, že to, co na place prožívám, je jen hra. Nebylo to jednoduché vnitřně. Pocity moje a Mariky jsou diametrálně odlišné. Já jsem v té době prožívala obrovské štěstí, protože moje miminko je vytoužené, ale jako Marika jsem musela prožívat nechuť k dítěti. Byla to schíza," přiznala s odstupem sympatická herečka.

mom TN.cz