Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.2. 2017 09:08
vaše téma

Kriminalista: Jednoruký Míšu mohl obtížně zahrabat. Uklidil by ji jinam

Zdroj: TN.cz

Dnešním hostem pořadu Vaše téma byl bývalý šéf pražské mordparty a elitní vyšetřovatel Jiří Markovič. S moderátorkou Lucií Dlouhou probral nejen své staré slavné případy (např. spartakiádní vrah), ale především podivné zmizení Míši Muzikářové...

Jiří Markovič má za sebou velmi působivou policejní kariéru. Podařilo se mu rozlousknout hned několik velkých případů - včetně kauzy spartakiádního vraha Jiřího Straky nebo kanibala Ladislava Hojera.

 

Staňte se fanouškem pořadu Vaše téma na Facebooku! 

 

Řeč byla ale především o případu zmizelé Míši Muzikářové. Podle kriminalisty Markoviče bude její nalezení pro případ kvůli stopám a důkazům rozhodující.

 

Markovič při spekulacích také upozornil na jinou zajímavou věc: "Pokud je ten podezřelý jednoruký, tak si myslím, že je velice obtížné, aby ji někam zakopal - pokud je mrtvá. Čili spíš bych se věnoval tomu hledání v pro něj přístupných prostorách, kam by mohl tuhle dívenku uklidit."

 

 

Vyjádřil se i ke smrti hlavního podezřelého, Otakara S. Markovič ho srovnal s případem vraždy Aničky Janatkové, kde pravděpodobný vrah rovněž odešel ze světa svojí rukou: "Podobností je tam trošku víc. U obou případů ten nejvíc podezřelý spáchal sebevraždu. To je taková zvláštnost. Tady ten člověk musel být v nějakém stresu. Z médií jsem se dozvěděl, že už měl problémy s nezletilými. Ani jeden z nich nenapsal dopis na rozloučenou. Je to velice složitá záležitost pro vyšetřovatele a policisty."

 

Řeč byla i o spolehlivosti pachových stop nebo testu na detektoru lži a schopnostech některých lidí detektor přelstít. Celý rozhovor si poslechněte ze záznamu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Z toho mrazí: Pár se pohřešuje už šest týdnů! Na jejich Facebooku se ale začalo dít něco podivného

DOJEMNÉ SETKÁNÍ: Rodiče našli pohřešovanou dceru po 10 letech. Neuvěříte, jakým způsobem přežila

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

2.2. | 20:14 bard-lidu
2
Vážená novo, nedávejte na rozhovory k případům, které mají zaměstnávat logické ...
2.2. | 15:21 pichav
-5
A TAK VSEMOHOUCI U HOJERA !!! PRIPRAVUJE ASI ECHT ZAJIMAVE PREVTELENI !!!! A ...
3.2. | 12:54 Jolana Divišová
0
Náhlasit nevhodný komentář
A co když ji ukryl někde do kanálu pokud není pod sněhem
3.2. | 11:42 jhena
0
Náhlasit nevhodný komentář
až se Míša objeví a přečte si všechny kydy o sobě, bude vědět okamžitě, co jsou lidé nejen ve svém okolí zač, možná to všechno čte od počátku, vžít se do její situace, hodně lidé by se odmítalo vrátit, každý má jiné hodnoty, co by jste udělali vy?, máte možnost s povolenim si šáhnout do svědomí
3.2. | 10:22 allanaldik
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nova, tn.cz ma vzdy presne informace co jak se kde stalo, jako by jim sami zlocinci volali co udelaji a jak. Nejsou vlastne spolupachatele??? Meli by to psat ze se to tak mohlo stat teoreticky, ne ze to tak je.
3.2. | 10:20 noob66
1
Náhlasit nevhodný komentář
Proč by měl ukrývat tělo? Stačí rozezat a sežrat.
2.2. | 23:45 sedlackova-iva
2
Náhlasit nevhodný komentář
ukryl by ji jinam? A napadalo někoho, že nejblíž je řeka?
2.2. | 23:19 Lubomír Hájek
2
Náhlasit nevhodný komentář
Aco když si tu jámu připravil už v létě jestli už obtěžoval tu první dívku možná s tím počítal že jí někam zatáhne
2.2. | 20:58 josefvyskoc
-2
Náhlasit nevhodný komentář
je pravda , ze jedna ruka netleska...hrabat ovsem muze...muze se take skrabat v pr deli...bejt prestitutkovejma hyenama, tak bych se v tom nebabral a nechal to na vysetrovani policie...rejpou se v tom smutnem pripadu jak čunata v pomejich !...
2.2. | 20:49 Poly Dwayne
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jste banda prasat novo,píšete to tu jak by jste něco o tom věděli ...
2.2. | 20:14 bard-lidu
2
Náhlasit nevhodný komentář
Vážená novo, nedávejte na rozhovory k případům, které mají zaměstnávat logické myšlení, mladou kočku, která si přes prsa nevidí na papíry. Odvádí to pozornost. Tohle dělají kouzelníci, aby lépe zamaskovali své triky, pracují s mladými kráskami.
2.2. | 20:01 sany1
1
Náhlasit nevhodný komentář
hyeny z NOVY...