Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.1. 2016 21:45
tragédie

Otec Lucky napsal VZKAZ PLNÝ BOLESTI: Přišli jsme o dceru...

Případ podivné smrti Lucie z Nového Jičína, kterou včera našli kousek od domů na "skalkách" za městem, vyvolává mnoho otázek. Otec zesnulé dívky nevěří, že tam Lucie byla celou dobu, kdy se po ní pátralo. Na Facebooku zveřejnil vzkaz, ve kterém klade mnoho otázek.

Rodina Lucie je zdrcená a nedokáže si vysvětlit, co se jejich holčičce stalo. Podle některých zdrojů mohla dívka zemřít na podchlazení, což by asi vylučovalo cizí zavinění. Tatínek Lucie Jiří si ale myslí, že na tragické události může mít podíl někdo třetí.

 

Na Facebooku zveřejnil dojemný vzkaz, ve kterém píše o tom, jaký měla Lucie režim, že to nebyla problémová dívka a neměla žádné důvody utíkat z domova. Než odešla, nechala doma zapnutý počítač. Napsal jí snad někdo něco a vylákal ji ven...? To musí objasnit vyšetřování policie, na které se také otec spoléhá.

 

 

VZKAZ OTCE NA FACEBOOKU:

 

"Přišli jsme o dceru… jediné dítě, které jsme měli. Byla také vnučkou, neteří, sestřenkou, přítelkyní, kamarádkou a spolužačkou… Lucka měla šťastné dětství plné bezstarostnosti a smíchu. S "náctiletostí“ přišly běžné starosti teenagerů dnešní doby. Lucka neměla důvod utéct, odejít, doma měla vše, nač si vzpomněla. Byla pro nás vždy na prvním místě. Nikdy jsme na ní nepozorovali, že by kouřila, pila alkohol nebo brala drogy.


Od samotného začátku to je tak, že šla jen na chvíli ven, při odchodu na otázku své maminky „Kam jdeš?“ (žena zrovna po práci vařila večeři), Lucinka odpověděla, že „ven, jsem hned zpátky a pojím“, a zabouchla dveře, už nic víc… Standardně měla být do 20 hodin doma a ve 22 hodin v posteli, když byla druhý den škola. Ona si opravdu jen odešla z domu a už se nevrátila… Nic víc v tom pro nás všechny není.

 


Co se stalo je věc šetření Policie, tak cokoliv může pomoci k objasnění, tak nahlaste jim.


Nechápeme, že tam mohla být celých devět nocí bez povšimnutí… Myslíme si, že všichni věděli o tom, že ji hledáme. Jak je možné, že tam předtím nebyla a po devíti dnech se tam našla podchlazená? Kdo ji tam odložil? Mohl ji nechat kdekoli jinde, ale tam? Kdo nás připravil o dítě, vnučku, neteř, sestřenku, přítelkyni, kamarádku a spolužačku?


LUCINKO, CHYBÍŠ NÁM, MILUJEME TĚ A NEZAPOMENEME."

 

 

hru TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.1. | 11:40 novatn
66
moc smutné, o to víc, když to bylo jediné dítě.
16.1. | 12:50 Jana Podlesakova
-13
Takovy rodicu co prisli o sve milovane dite je vice,bohuzel,a mnohem nemocne ...
18.1. | 18:12 Marie Machálková
-1
Náhlasit nevhodný komentář
A je jisté, že si "to" místo vyfotila sama a ne někdo jiný? Ono mi to připadá, jako by ji někdo někde venku na mrazu uvěznil a ona tam umrzla. Nechce se mi věřit, že by "umrzla" sama dobrovolně.
16.1. | 23:35 kokuna
7
Náhlasit nevhodný komentář
Můžu se zeptat proč televize říká že dívka navštívila místo jen pár hodin před zmizenim a místo fotila ?? Kdo vám to řekl? Fotka s kameny je umístěna čtrnáct dní před jejím odchodu z domu!!
16.1. | 19:33 robertovec
11
Náhlasit nevhodný komentář
Uprimnou soustrast. Je to jeste horsi tim, jak se to stalo, jen si odskocila a duvod jak se zda odejit nemela. Jeste jednou uprimnou soustrast
16.1. | 17:27 atik17101979
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Táta je určitě vrahem...jeho chování neodpovídá profilu zdrceného rodiče při úmrtí dítěte... Měla by se polície zaměřit na něho....v očích má jasně daný,že jí něco udělal....někdo by mu měl říct,aby nehrál divadílko a vyšel s pravdou ven.....
16.1. | 17:04 bard-lidu
21
Náhlasit nevhodný komentář
Mám takový divný pocit, že o tomhle případu se bude psát dlouho a dočkáme se v něm dramatických zvratů, podobně jako v případu PK ...
16.1. | 15:10 novatn
16
Náhlasit nevhodný komentář
16.1. | 14:46 pichav: správný postřeh, i to mě zarazilo...
16.1. | 15:08 novatn
7
Náhlasit nevhodný komentář
16.1. | 12:50 Jana Podlesakova: nechápu proč jste sklidila tolik mínusů. je to pravda, mnoho rodiču přijde o své dítě. pro každého kdo ztratí někoho blízkého je to moc, moc bolestné a nezbývá nic jiného, než se s tím nějak vyrovnat a poprat.
16.1. | 15:00 alisabea
2
Náhlasit nevhodný komentář
Situace je to pro rodiče děsivá, jsou plní smutku třeba se jim tím vzkazem nějak uleví, hodně děti poslední dobou volí dobrovolný předčasný odchod ze života nějak nevím proc
16.1. | 15:00 alisabea
10
Náhlasit nevhodný komentář
Situace je to pro rodiče děsivá, jsou plní smutku třeba se jim tím vzkazem nějak uleví, hodně děti poslední dobou volí dobrovolný předčasný odchod ze života nějak nevím proc
16.1. | 14:46 pichav
17
Náhlasit nevhodný komentář
...může mít podíl někdo třetí. A KDO BYL DRUHY ????!!!! PRIZNEJTE SE !!!! BUDE TO CESTA KTOMU TRETIMU !!!! JA JSEM JENOM DRZEL PALCE !!!
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme