Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.1. 2016 21:45
tragédie

Otec Lucky napsal VZKAZ PLNÝ BOLESTI: Přišli jsme o dceru...

Případ podivné smrti Lucie z Nového Jičína, kterou včera našli kousek od domů na "skalkách" za městem, vyvolává mnoho otázek. Otec zesnulé dívky nevěří, že tam Lucie byla celou dobu, kdy se po ní pátralo. Na Facebooku zveřejnil vzkaz, ve kterém klade mnoho otázek.

Rodina Lucie je zdrcená a nedokáže si vysvětlit, co se jejich holčičce stalo. Podle některých zdrojů mohla dívka zemřít na podchlazení, což by asi vylučovalo cizí zavinění. Tatínek Lucie Jiří si ale myslí, že na tragické události může mít podíl někdo třetí.

 

Na Facebooku zveřejnil dojemný vzkaz, ve kterém píše o tom, jaký měla Lucie režim, že to nebyla problémová dívka a neměla žádné důvody utíkat z domova. Než odešla, nechala doma zapnutý počítač. Napsal jí snad někdo něco a vylákal ji ven...? To musí objasnit vyšetřování policie, na které se také otec spoléhá.

 

 

VZKAZ OTCE NA FACEBOOKU:

 

"Přišli jsme o dceru… jediné dítě, které jsme měli. Byla také vnučkou, neteří, sestřenkou, přítelkyní, kamarádkou a spolužačkou… Lucka měla šťastné dětství plné bezstarostnosti a smíchu. S "náctiletostí“ přišly běžné starosti teenagerů dnešní doby. Lucka neměla důvod utéct, odejít, doma měla vše, nač si vzpomněla. Byla pro nás vždy na prvním místě. Nikdy jsme na ní nepozorovali, že by kouřila, pila alkohol nebo brala drogy.


Od samotného začátku to je tak, že šla jen na chvíli ven, při odchodu na otázku své maminky „Kam jdeš?“ (žena zrovna po práci vařila večeři), Lucinka odpověděla, že „ven, jsem hned zpátky a pojím“, a zabouchla dveře, už nic víc… Standardně měla být do 20 hodin doma a ve 22 hodin v posteli, když byla druhý den škola. Ona si opravdu jen odešla z domu a už se nevrátila… Nic víc v tom pro nás všechny není.

 


Co se stalo je věc šetření Policie, tak cokoliv může pomoci k objasnění, tak nahlaste jim.


Nechápeme, že tam mohla být celých devět nocí bez povšimnutí… Myslíme si, že všichni věděli o tom, že ji hledáme. Jak je možné, že tam předtím nebyla a po devíti dnech se tam našla podchlazená? Kdo ji tam odložil? Mohl ji nechat kdekoli jinde, ale tam? Kdo nás připravil o dítě, vnučku, neteř, sestřenku, přítelkyni, kamarádku a spolužačku?


LUCINKO, CHYBÍŠ NÁM, MILUJEME TĚ A NEZAPOMENEME."

 

 

hru TN.cz