Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 9. 2017
Tvrdá výchova

Otec pronásledoval dceru v masce klauna, pak padl výstřel

Muž byl postřelen kvůli převleku klauna
Zdroj: Policie, Thinkstockphotos

Otec pronásledoval svou šestiletou dceru okolo domova v masce klauna, považoval to za výchovnou metodu. Místo toho muže však čekalo překvapení, když po něm vystřelil soused. Oba dva teď čelí obvinění.

Otec šestileté dívky Vernon Barett Jr (25) se rozhodl vystrašit dceru a naučit ji dobrému chování tím, že si vzal strašidelnou masku klauna a dceru pronásledoval po okolí Boardmanu v Ohiu. Dívenka se chtěla před otcem schovat v autě neznámé ženy a volala, že ji honí strašidelný klaun.

 

Barret dceru dohonil a z auta ji vytáhl, žena poté zavolala na policii. Dívce se opět podařilo utéct a běžela do bytu souseda Diona Santiaga (48). Santiago zhasl světla v bytě a sledoval Baretta, který stál před budovou v masce klauna. Neváhal vzít zbraň a několikrát vystřelil do vzduchu varovné výstřely. Baretta naštěstí nezasáhl.

 

 

Když dorazila na místo policie, oba muže zatkla. Barett byl obviněn za způsobení paniky, kterou jeho čin vyvolal a také za ohrožení své dcery. Santiago, který si před incidentem dal několik piv, byl obviněn z používání zbraně v opilosti. Jeho rodina Santiaga brání, že jednal ve strachu.

 

Šestiletá dívka, jejíž matka je ve vězení, byla umístěna k Barretově přítelkyni po dobu jeho zadržení. Barret spolu se Santiagem čeká na soud, který proběhne v úterý.

reg TN.cz