Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 10. 2017
nepožádala o svolení

Otec se střelil do hlavy v přímém přenosu kvůli svatbě své dcery

Otec si prostřelil hlavu v přímém přenosu
Zdroj: facebook

Čtyřiapadesátiletý Ayhan Uzun z Turecka livestreamoval vlastní sebevraždu na Facebooku, protože se jeho dcera rozhodla provdat bez jeho svolení.

Šokující video zachycuje otce, jak mluví na kameru a poté si přiloží pistoli k hlavě a po výstřelu padá na zem.

 

Na videu vysvětluje, že se odhodlal k tomuto hrůznému činu, protože ho jeho dcera nepožádala o svolení ke sňatku.


Video není vhodné pro osoby mladší 18 let:

 

"Dnes večer livestreamuji. Je to moje vůle a já nechci, aby ti, kteří tohle způsobili, přišli na můj pohřeb. Moje dcera mi zavolala v den zásnub a pozvala mě na oslavu. Nikdo se mě na nic nezeptal, nikdo se mnou nejednal jako s muže. Povolení jim dal můj tchán. Někdo moje jednání může považovat za show, já bych nikomu nepřál, aby prošel tím, čím já. Za chvíli ukončím svůj život touhle zbraní, kterou držím v ruce," řekl a přiložil si zbraň k hlavě.

 

Během přenosu ho příbuzní a přátelé v komentářích prosí, aby to nedělal. Jeho rodina přispěchala k němu do domu, ale našla už jen mrtvé tělo.

 

 

Policie rozjela vyšetřování  a nařídila pitvu. Podobných incidentů na sociálních sítích přibývá. Především mladí lidé se stále více uchylují k sebevraždám v přímém přenosu. Jedním z nejsledovanějších byl případ 14leté Nakii Venantové z Miami, která se během live streamu oběsila v koupelně.

kik TN.cz