Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 28. 10. 2017
Hrůzný případ

Otec věznil a zneužíval vlastní dceru: zplodil s ní 8 dětí

Pohled z okna
Zdroj: Thinkstockphotos

Otřesný případ zasáhl Argentinu. Otec věznil svou dceru jako sexuální otrokyni více než 20 let, mají spolu 8 dětí.

Domingo Bulacio (56) byl obviněn z věznění své dcery v Argentině, kterou využíval jako sexuální otrokyni. Bulacio začal znásilňovat svou dceru, když jí bylo 15 let, tedy před 22 lety a zplodil s ní 8 dětí. Podle britského deníku Mirror některá média informují o údajné smrti dcery. Šest dětí by mělo bydlet na internátní škole v provincii Santiago del Estero, další dva u příbuzných.

 

 

Bulacio byl zatčen v lednu loňského roku, poté, co jeho dcera navštívila s nejmladším synem lékaře, kterému sdělila, že otcem dítěte je její vlastní otec. Bulacio se se po dobu 45 dní schovával před policií u svého příbuzného.

 

Domingo Bulacio
Zdroj: Profimedia Domingo Bulacio zneužíval vlastní dceru

 

Důkazy předložené argentinskému soudu potvrdily na základě DNA, že je Bulacio otcem všech osmi dětí. Muž je obviněn ze sexuálních trestných činů a nyní bude čelit soudu. 

 

 

Podobný případ se stal v Rakousku před devíti lety, kde jeden z nejznámnějších pedofilů Josef Fritzl (80) držel 24 let svou dceru Elizabeth ve sklepě jejich domu a nutil ji k sexu. Fritzl s dcerou zplodil sedm dětí a měl ji více než 3000x znásilnit. V roce 2009 byl odsouzen na doživotí. 

reg TN.cz