Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.5. 2017 09:58
Smrt ve Strašnicích

Vražda v Praze: Táta zabil mámu! Babička řekla, co bude s dětmi

Smrt ženy ve Strašnicích - 4
Zdroj: AKTU.cz
Muž zavraždil ženu v domě v Praze

Otec dvou dětí je podezřelý z vraždy manželky v rodinném domě v pražských Strašnicích. Podle příbuzných se muž policii k činu hned přiznal. Jedenáctiletá dívka a sedmnáctiletý mladík najednou přišli o oba rodiče. Jejich babička TN.cz řekla, co s nimi bude.

Podezřelý z vraždy žil rodinném domě v Praze s manželkou, synem a dcerou, svým otcem a jeho manželkou - nevlastní babičkou dětí. Právě nevlastní babička řekla, co s vnoučaty nyní bude.

 

"Už jsme moc staří, nemůžeme se o ně postarat. Jejich druhá babička - matka jejich maminky, je mladší. Zřejmě se jich ujme ona," vysvětlila žena.

 

14

GALERIE: Smrt ženy ve Strašnicích

Zdroj: AKTU.cz

Smrt ženy ve Strašnicích - 1

Hodnocení:

 

Když byla matka zavražděna, děti byly zrovna ve škole. "Nic neviděly. Babička pak pro ně přijela z Moravy a odvezla je," řekla. "Pravděpodobně se přistěhuje do Prahy. Děti tu chodí do školy. Moc dobře se učí. Také tu mají krásné bydlení," řekla.

 

Vztahy jsou nyní v rodině velmi napjaté. "Všechno na nás svedla. Všechny nás obvinila. Ani nevíme, kdy bude pohřeb. Vše zařizuje ona," dodala.

 

 

Manželé měli podle příbuzných dlouhodobé problémy. Hádky byly na denním pořádku. Kvůli financím se ale manželé nehádali. "Peněz mají dost," vysvětlila žena s tím, že podezřelý z vraždy je podnikatel.

 

Otec údajného vraha se snažil synovi ve vraždě zabránit, ale neměl dost síly. O děsivých detailech z ubodaní ženy čtěte zde.

 

Případ vyšetřuje policie. "Byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu vraždy. Muž je nyní v psychiatrické léčebně," řekl tiskový mluvčí policie Jan Daněk. Podle příbuzných se muž poté pokusil spáchat v léčebně sebevraždu.

 

Páteční reportáž o tragédii:

has TN.cz