Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 1. 2016
úmrtí nebo vražda?

Otrávili Stanislava Grosse? V těle měl mít radioaktivní uranium!

Stanislav Gross
Zdroj: Profimedia
Stanislav Gross

Byl skon expremiéra Stanislava Grosse (45) přirozený nebo nikoli? Dnešní vydání Blesku informuje o spekulacích, podle kterých mohl být Gross otráven. V den pohřbu kvůli tomu jeho spolustraník z ČSSD podal trestní oznámení. Ostatky tak nemohly být okamžitě zpopelněny, píše list.

V den, kdy pohřbívali Stanislava Grosse podal Richard Dolejš trestní oznámení na neznámého pachatele. "Konal jsem svou občanskou povinnost a podal na policii podnět, protože jsem spatřoval mnoho neznámých. Jak dopadlo vyšetřování, ale nevím. Nijak mě nevyrozuměli,“ potvrdil Blesku poslanec Richard Dolejš.

 

On a někteří jeho kolegové z ČSSD se domnívají, že expremiér nezemřel přirozeně, ale že mohl být otráven. Právě trestní oznámení zabránilo tomu, aby bylo tělo Stanislava Grosse bezprostředně po obřadu zpopelněno.

 

 

Sám Gross nechal své záhadné onemocnění prošetřovat tajnými službami. I on měl o své nemoci pochybnosti. "Vážně nemocný Standa se obrátil na jednoho z ředitelů tajné služby. Ten zprostředkoval, že se tím začala zabývat izraelská a americká tajná služba,“ prozradil Blesku Grossův přítel.

 

Podle něj dodnes ani tajné služby nezjistily, jak se do Grossovy krve dostaly aerosoly a těžké kovy, zvlášť radioaktivní uranium. "Zpravodajci přišli na to, že to musel vypít zhruba deset let před onemocněním, a potvrdili, že to nebyla běžná nemoc,“ dodal Grossův přítel.

 

 

Oficiálně se má za to, že Gross zemřel v důsledku nevyléčitelné amyotrofické laterální sklerózy. Zpravodajské služby ani policie se k podezření a k trestnímu oznámení Blesku nevyjádřily.

 

"Zpravodajská služba už ze samé podstaty své role nikdy nezveřejňuje konkrétní případy, kterým se věnovala nebo věnuje. Nesděluje ani jména osob, se kterými byla nebo z toho či onoho důvodu je v kontaktu,“ sdělil listu tiskový mluvčí BIS Jan Šubert.

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

15.1. | 07:47 josefvyskoc
31
je jasne ,ze o tom politicti bafunari neco vedi...mozna by bylo dobre tyto lidi ...
15.1. | 08:00 valesovaverakac
-9
PK ho otrávil el.proudem.
7.2. | 16:26 overal
0
Náhlasit nevhodný komentář
Gross otrávil celý národ, je jen spravedlivé, že mu to někdo vrátil, zasloužili by si to všichni politici okrádajících náš stát!
16.1. | 14:12 lup3
0
Náhlasit nevhodný komentář
Doufám, že se smaží v pekle a je mi jedno jak se tam dostal
15.1. | 23:28 Vagin Analev
0
Náhlasit nevhodný komentář
Děcka jde z vás strach.
15.1. | 16:05 borovicek1
2
Náhlasit nevhodný komentář
a kolik lidí otrávil on???
15.1. | 11:26 petalinos
3
Náhlasit nevhodný komentář
To určitě ne,byl přece křištálově čistý i křištal nemuže být čistější At byl jaký byl,o těch co nejsou mezi námi jen dobře. At mu je země lehká
15.1. | 10:54 alois223
5
Náhlasit nevhodný komentář
I kdyby, tak Gross si začal. Jako první otrávil svoje voliče.
15.1. | 10:25 lololax
5
Náhlasit nevhodný komentář
Že by řekl něco, co říci neměl?
15.1. | 10:14 fantozzi602
8
Náhlasit nevhodný komentář
odvracite pozornost od skutecnych problemu,koho ten zlodej jeste zajima?
15.1. | 09:59 josefvyskoc
10
Náhlasit nevhodný komentář
lide v tohoto hocha s ocima "plache srny" vladali svoje nadeje...vysledek vsichni zname...a pak , ze penize nekazej cloveka...jeste, ze se neda KARMA podplatit ...tak to ma byt...
15.1. | 09:51 cezar8
6
Náhlasit nevhodný komentář
roko a valesová, nejste náhodou manželé?