Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 1. 2016
úmrtí nebo vražda?

Otrávili Stanislava Grosse? V těle měl mít radioaktivní uranium!

Stanislav Gross
Zdroj: Profimedia
Stanislav Gross

Byl skon expremiéra Stanislava Grosse (45) přirozený nebo nikoli? Dnešní vydání Blesku informuje o spekulacích, podle kterých mohl být Gross otráven. V den pohřbu kvůli tomu jeho spolustraník z ČSSD podal trestní oznámení. Ostatky tak nemohly být okamžitě zpopelněny, píše list.

V den, kdy pohřbívali Stanislava Grosse podal Richard Dolejš trestní oznámení na neznámého pachatele. "Konal jsem svou občanskou povinnost a podal na policii podnět, protože jsem spatřoval mnoho neznámých. Jak dopadlo vyšetřování, ale nevím. Nijak mě nevyrozuměli,“ potvrdil Blesku poslanec Richard Dolejš.

 

On a někteří jeho kolegové z ČSSD se domnívají, že expremiér nezemřel přirozeně, ale že mohl být otráven. Právě trestní oznámení zabránilo tomu, aby bylo tělo Stanislava Grosse bezprostředně po obřadu zpopelněno.

 

 

Sám Gross nechal své záhadné onemocnění prošetřovat tajnými službami. I on měl o své nemoci pochybnosti. "Vážně nemocný Standa se obrátil na jednoho z ředitelů tajné služby. Ten zprostředkoval, že se tím začala zabývat izraelská a americká tajná služba,“ prozradil Blesku Grossův přítel.

 

Podle něj dodnes ani tajné služby nezjistily, jak se do Grossovy krve dostaly aerosoly a těžké kovy, zvlášť radioaktivní uranium. "Zpravodajci přišli na to, že to musel vypít zhruba deset let před onemocněním, a potvrdili, že to nebyla běžná nemoc,“ dodal Grossův přítel.

 

 

Oficiálně se má za to, že Gross zemřel v důsledku nevyléčitelné amyotrofické laterální sklerózy. Zpravodajské služby ani policie se k podezření a k trestnímu oznámení Blesku nevyjádřily.

 

"Zpravodajská služba už ze samé podstaty své role nikdy nezveřejňuje konkrétní případy, kterým se věnovala nebo věnuje. Nesděluje ani jména osob, se kterými byla nebo z toho či onoho důvodu je v kontaktu,“ sdělil listu tiskový mluvčí BIS Jan Šubert.

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

15.1. | 07:47 josefvyskoc
31
je jasne ,ze o tom politicti bafunari neco vedi...mozna by bylo dobre tyto lidi ...
15.1. | 08:00 valesovaverakac
-9
PK ho otrávil el.proudem.
7.2. | 16:26 overal
0
Gross otrávil celý národ, je jen spravedlivé, že mu to někdo vrátil, zasloužili by si to všichni politici okrádajících náš stát!
16.1. | 14:12 lup3
0
Doufám, že se smaží v pekle a je mi jedno jak se tam dostal
15.1. | 23:28 Vagin Analev
0
Děcka jde z vás strach.
15.1. | 20:32 fabien barthez
0
mistr Trasimi vy si zaděláváte na velký malér,vašim vystupováním na to že žijete v ČR
15.1. | 16:05 borovicek1
2
a kolik lidí otrávil on???
15.1. | 14:46 Milos Trasimi
-2
A jedna otazka.Roko -lanek hasis,co ty piico tady strasis??!!!Zpivat prosim v napevu pisne Hastrmane tatrmane tralala..Vsak to znate,ze ano??
15.1. | 14:44 Milos Trasimi
-2
Nebo treba vepro-knedlo-zelo vede k tluchubovstvi malocechacku na TN.CZ V kombinaci s pivem a nedostatkem sexualnich aktivit se zde zjevi individua typu roko-lanek.Parchante.ty si vubec neber Miladu Horakovou do huby.
15.1. | 14:40 Milos Trasimi
0
Treba osmium zpusobuje onemocneni zaludku a vede k tezkym zazivacim problemum.Navic takto postizena osoba trpi poskozenim lymfatickeho obehu vedouci k rakovine lymfatickych uzlin.
15.1. | 14:37 Milos Trasimi
-1
A navic.Kombinace specifickych aerosolu v kombinaci s uraniem dokaze spustit v tele proces vedouci k ruznym onemocnenim.Vse vypada prirozene ale specificka nemoc se objevi i po deseti ci dvaceti letech.Vim o cem mluvim.Takto se likviduji lide kteri moc vi a chteji o tom mluvit.
15.1. | 14:16 Milos Trasimi
-2
Oni vam vse vysvetli jelikoz jsou takovy Vseznalkove a vVsevedelkove,ze ano??Nebo Vsehosraci??