Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.2. 2016 11:08
galerie 18+ tragický konec

OTŘESNÉ: Majitelé utýrali fenku k smrti! Takhle se vymlouvali

Utýraná fenka - 2
Zdroj: facebook.com

Na sociálních sítích kolují fotografie fenky, kterou před několika dny nalezli slovenští záchranáři. Viky objevili ve velmi vážném stavu, vyhublou a s obrovskou hnisající ránou na hrudníku. Kvůli ní také fenka později zemřela. Lidé se bouří a žádají trest. Majitelé vinu necítí.

Občanské sdružení na pomoc opuštěným a týraným psům Hafíkáči na svém profilu zveřejnilo fotografie fenky, kterou záchranáři našli počátkem minulého týdne a která měla tak vážná zranění, že později zemřela. Majitelka při pohledu na zbídačené zvíře vyplakala potoky slz. Lidé žádají trest pro majitele, kteří fenku podle všeho utýrali.

 

"Vnitřní strana stehen až po hrudník - neléčená infekce, všude doslova vytékající hnis. Katastrofální podvýživa, na veterině se snažila sníst i sáčky od jídla a plastové obaly! Infúze, čištění ran, pomalé vykrmování... toto je její život za poslední dny..." popisuje rozhněvaná provozovatelka.

 

19

GALERIE: Utýraná fenka

Zdroj: facebook.com

Utýraná fenka - 1

Hodnocení:

 

Když Viky našli, nechtěla se ani přiblížit k vozu svých zachránců. Byl totiž směrem, odkud pocházela. Nejen veterináři byli naprosto otřeseni. "Náš pláč jí nepomáhá, ale to je zatím to jediné, co zmůžeme, když ji vidíme. A majitel? Dá se vůbec nazvat člověkem? Tvrdí, že za její stav může rakovina způsobená kastrací!" uvádí dále provozovatelka Hafíkáče.

 

 

Když se ženě podařilo vypátrat majitele, žena na druhém konci drátu nejprve vůbec nevěděla, že je Viky už v útulku, a proto také začala mlžit. Nakonec tvrdila, že psík má rakovinu, hubne a umírá. Veterináře ale pár přesto nevyhledal. Podle všeho měla zůstat fenka původně kdesi zavřená mimo dohled sousedů.

 

Na facebooku se krátce po nalezení fenky rozjela obrovská kampaň s jediným cílem: zachránit ji. Přidaly se destíky lidí, Viky ale nakonec zranění podlehla.

 

Uživatelé sociálních sítích žádají pomstu a volají po změně legislativy, která "charakterizuje zvíře jen jako věc". Vznikla dokonce petice na podporu práv zvířat. Podepsalo ji téměř 12 tisíc lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DOJEMNÉ: Tenhle pejsek cítil za zdmi bytu nebezpečí. Díky tomu zachránil život svému majiteli!

Pes bez očí děsí lidi na Facebooku! Rozhodně ale jeho příběh nesdílejte

Domácí zvířata uzdravují a uklidňují
Děti ochrání před ekzémy domácí zvířata
Jak to chodí v psím útulku?
Stop testování na zvířatech

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

23.2. | 12:25 Vojta Také
25
Chytriicek - Bohužel to jsou lidi. Zvířata se takhle nechovají. Nebylo by od ...
23.2. | 13:28 allanaldik
-29
sne jako ty moonlightdream. Az te budou zahrabavat urcite ti kocky a psy budou ...
24.2. | 16:44 rychl
2
Náhlasit nevhodný komentář
Allanaldik, ty si dej studenou sprchu a p.r.o.f.a.c.k.u.j se na miste.
24.2. | 16:40 rychl
4
Náhlasit nevhodný komentář
Chudák cubina ta si musela projít bolesti, ty lidi by už neměli psa ani jiný zvíře dostat do pracek. Když dopustili aby takhle ta fena trpěla. Boží mlýny melou pomalu ale jistě.
24.2. | 15:48 Jakub Novák
1
Náhlasit nevhodný komentář
Allanaldik i podporuje nasilnou a sexuální vrazdu ditete a okomentuje to muzou si za to sami. Ze ho poslouchate uchyla
24.2. | 15:44 Jakub Novák
3
Náhlasit nevhodný komentář
Analaldik ty jeste nesedis? Pedousi.
24.2. | 11:28 jarhonl
2
Náhlasit nevhodný komentář
Kopl mně do 9týdenní yorki 25letý /asi/ kluk.Moje pravá ruka,do jeho rozkroku,zatočila doprava.Když se rozčílím,ztuhnou mně prsty.Museli mi páčit prsty,jinak by musel čekat,až to povolí.Kdybych měla pistol,střelila bych ho do rozkroku.Nejdříve můj pejsek. To mě naučilo,když přepadli mého otce.
23.2. | 23:45 Kodl Tonkawa
12
Náhlasit nevhodný komentář
Je-li týrán myslící člověk,který není vězněn-může se pokusit tomu zabránit.Je-li týráno dítě,starý či slabý člověk,nebo zvíře(často přivázané),tak ty nemají žádnou šanci.To je OTŘESNÉ a TRESTUHODNÉ!!!!!!!!!!
23.2. | 17:51 allanaldik
-13
Náhlasit nevhodný komentář
cezar8 ty sis zrovna dal presnou prezdivku kdyz cezarove meli psy jako lahudku.Radsi se prejmenuj jinak jsi k te prezdivce dej chutna mi psí maso.vy tady pisete co ma clovek delat ale kdyz pes pokouse dite tak zas VSICHNI odsuzujete psi a jejich majitele.tak nevim kdo si nevidi do huby,ja to nejsem
23.2. | 17:00 rexrothak
19
Náhlasit nevhodný komentář
Až majitelce feny udělá někdo takovou díru do hrudníku,tak ji diagnóza rakovina nemine doufám..mrdka jedna prolhaná.
23.2. | 15:06 cezar8
19
Náhlasit nevhodný komentář
allane - ty jsi člověče učebnicový příklad těch, co mají z úst odpadní stoku a nechápou, že právě člověk (homosapiens - člověk rozumný) by se měl postarat o to, aby zvěř (zejména pak pes, který je věrný člověku) netrpěl a né naopak.........
23.2. | 13:28 allanaldik
-29
Náhlasit nevhodný komentář
sne jako ty moonlightdream. Az te budou zahrabavat urcite ti kocky a psy budou stekat a mnoukat na cestu. Sem tam ti pochciji hlinu abys cejtil ten smard jo a srat ti na hrob taky budou jako vsude na ulicich. mnauuu haf haf ko ko te.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme