Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 8. 2017
Neuvěřitelné chování

Otřesné VIDEO: Matka si dávala heroin, synek všemu přihlížel!

Zdroj: liveleak.com

Naprosto neuvěřitelně se zachovala matka malého chlapce. Zatímco si hošík hrál s chytrým telefonem, žena si přímo před ním injekcí vpichovala dávku heroinu. Teď jí hrozí vězení.

Hlavní "hrdinkou" děsivého hrdina je devětadvacetiletá Lauren Storyová z amerického města Cincinnati. A obětí její bezohlednosti je její vlastní malý syn.


Mladá narkomanka po dávce drogy tolik toužila, že jí bylo úplně fuk, že ji zpovzdálí někdo natáčí. "Myslím, že zdejší lidé jsou slušní. Problémem jsou ovšem ti, kteří sem jezdí prodávat fet a jejich zákazníci," cituje web televize Fox autora videa Johna Donaldsona.


Ten záběry ukázal policii, která Storyovou okamžitě zatkla. Muži zákona v ženině kabelce při zatýkání objevily čtyři injekční stříkačky.


Žena momentálně sedí ve zdejším vězení a je obviněná z ohrožování mravní výchovy dítěte a ze dvou drogových deliktů. Soudce Tyrone Yates navrhl, že ženu propustí, pokud bude souhlasit s domácím vězením a podrobí se odvykací léčbě.


Syna ovšem bude Lauren Storyová moci vidět až poté, co to schválí sociálka. Tak jako tak by ovšem mladá narkomanka měla v polovině srpna stanout v soudní síni před porotou, která má řešit její prohřešky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Drogy mě málem zabily
Drogy v dnešní společnosti: Jsou všude, odkud se ale vzaly?

pez TN.cz