Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 7. 2018
Horor v Boru

Otřesný nález: V igelitce byl mrtvý pes, hlavu měl omotanou páskou!

Utýraný pes nalezený na Tachovsku - 3
Zdroj: Policie

Tachovští kriminalisté vyšetřují otřesný případ týrání psa. Na policii se v pondělí večer obrátily tři dívky, které v zámeckém parku v Boru našly silně zapáchající igelitku. V té někdo pohodil tělo menšího psa. Že se zvíře stalo obětí týrání, nasvědčuje žlutá izolační páska, kterou měl pes omotanou kolem celé hlavy!

Na tuto procházku zámeckým parkem v Boru dívky hned tak nezapomenou. "V podvečerních hodinách se na borské policisty obrátila místní dívka s tím, že se svými dvěma kamarádkami nalezly při procházce igelitovou tašku, která silně zapáchala," popsala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

 

14

GALERIE: Utýraný pes na Tachovsku

Zdroj: Policie

Utýraný pes nalezený na Tachovsku - 2

Hodnocení:

 

Zvědavé dívky pomocí klacku vytáhly ze křoví poblíž cesty tašku na chodník, ta se částečně otevřela a z tašky na chodník vyklouzla část psího tělíčka.

 

"Hlídka, která přijela na místo, zjistila, že pes menšího vzrůstu je ve značném stádiu rozkladu a kolem celé hlavy má omotanou žlutou izolační pásku. Psa zajistila a předala veterinární správě," dodala policejní mluvčí.

 

 

Veterináři teď provedou pitvu zvířete a určí, jak nebohý pes zemřel. Kriminalisté případ vyšetřují pro podezření z trestného činu týrání zvířat.

vbo TN.cz
Reklama