Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 1. 2017
šokovalo to i policisty

Otřesný případ týrání: Roční dívka měla bodná zranění v rozkroku!

Crystal Herrera, Andrew Cardenas
Zdroj: Policie
Andrew Cardenas a Crystal Herreraová jsou obvinění ze zneužívání dítěte

Za jeden z nejhorších případů, jaké kdy viděli, označili policisté z amerického Texasu případ týrání a sexuálního zneužívání teprve roční holčičky. Matka s partnerem dítě dokonce pobodali v oblasti intimních partií. Dívka brutální týrání přežila jen zázrakem.

Zkušenými policisty otřese málo co, případ týrání roční holčičky v americkém Texasu ale ano. Vyšetřovat jej začali, když matka na tísňovou linku nahlásila, že se roční holčička v noci dostala na ulici a napadl ji pes. Lékařům se ale její zranění nezdála a zavolali policisty.

 

Dvaadvacetiletou matku Crystal Herreraovou a jejího o rok staršího přítele Isaaca Andrewa Cardenase okamžitě vzali do vazby. "Nedokážu ani popsat úroveň zvrácenosti tohoto zločinu. Je to příšerný případ," řekl na tiskové konferenci šerif Javier Salazar.

 

"Budu k vám upřímný, já jsem ani ty fotografie neviděl a vidět je nechci. Popsali mi to a jen ta představa je děsivá," uvedl Salazar o zraněních, která ročnímu děvčátku matka a její partner způsobili.

 

 

Dívenka se podle vyšetřovatelů stala obětí sexuálního zneužívání. Podle listu NY Daily News navíc měla několik bodných zranění v oblasti intimních partií, která "nemohla vzniknout coby důsledek žádné nehody".

 

Matku miminka policisté obvinili z ublížení dítěti, její partner byl obviněn ze sexuálního napadení dítěte, za což mu hrozí minimálně dvacetileté vězení! Kauci soudce stanovil na 300 tisíc dolarů. Dítě skončilo v nemocnici, ale už by mělo ve stabilizovaném stavu. O dítě se postará sociálka.

 

 

"Když tak malé dítě utrpí taková zranění, ponese si to po celý zbytek života, a to jak fyzicky, tak citově. Je to případ, který láme srdce," dodal šerif Salazar.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZRŮDA: Brutálně zavraždil sedmiměsíčního syna! Nepochopíte, co strašného miminku udělal

HRŮZA: Byl s dítětem v obýváku. Když se žena z kuchyně zeptala, co to je za rány, netušila, co strašného uvidí!

vbo TN.cz