Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.3. 2017 14:33
horor ve škole!

Učitelé nalákali dívku (13) na doučování. Hromadně ji znásilnili

Hromadné znásilnění v Indii
Zdroj: YouTube.com, NDTV
Učitelé rok hromadně znásilňovali dívku

Indická policie vyšetřuje obvinění z hromadného znásilnění. Holčičku mělo zneužít osm učitelů na soukromé škole v západní Indii. Pod záminkou doučování nutili třináctiletou školačku zůstat ve škole, kde ke hrůznému činu docházelo. Dívce měli i vyhrožovat, proto se bála se svým utrpením svěřit.

Ke zneužívání školačky mělo docházet v okrese Bikaner ve státě Rádžastán. I když policie případ pouze vyšetřuje, mají jasný důkaz. Učitelé natočili video ze znásilňování, které použili k vydírání oběti. Policii informoval otec dívenky, který video našel.

 

Osm mužů z třídního sboru mělo dívku zneužívat déle než rok. "O zločinu jsme se dozvěděli v roce 2016, ale ze strachu před reakcemi okolí jsme to nenahlásili policii," řekl otec dívky místním médiím. "Teď jsem to už oznámili, protože mě muži obtěžovali a pronásledovali, dokonce mi nedovolili ani vycházet z domu," vysvětlil.

 

Podle otce dívka přiznala, že otěhotněla. Muži jí měli podat léky na ukončení těhotenství. Okresní policejní šéf Banwari Lal potvrdil, že zahájili vyšetřování. "Zatím nebyl nikdo zatčen," dodal.


 

Sexuální násilí na ženách je centrem pozornosti indické veřejnosti již od prosince 2012, kdy byla v autobuse v Dillí hromadně znásilněna studentka, která později podlehla zraněním. Zločin vyvolal pouliční protesty, při kterých účastníci kritizovali vládu za nedostatečnou ochranu žen.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TA MÁ KURÁŽ: Muž se pokusil znásilnit nevinnou dívku! Ona se však rozhodla, že to tak nenechá

ŠOKUJÍCÍ SNÍMKY: Žena ukázala, jak vypadá tělo po znásilnění! Varuje tak ženy před rande naslepo!

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

27.3. | 16:31 sany1
9
u cigošů normální viď superchlape ?
27.3. | 18:05 sperma1
-8
Vsak to byli učitele ! Proč je chcou ukamenikovat ?? Jenom ji chtěli zaucit a ...
27.3. | 21:24 sany1
2
Náhlasit nevhodný komentář
Superchlape jen machrujes ,tusil jsem ze jsi cernej zbabelec co machruje jen u pc a do Trebice by jsi stejne netrefil protoze cerny deravy huby nemaj mozek..
27.3. | 20:38 sany1
0
Náhlasit nevhodný komentář
Superchlape tak se pochlap a dej adresu když to není problém,apropo náhodou vím s kým mám tu čest s černou děravou tlamou co hulí brka celý cikánský vesnici...
27.3. | 18:05 sperma1
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Vsak to byli učitele ! Proč je chcou ukamenikovat ?? Jenom ji chtěli zaucit a naučit...protože otec většinou není schopny svoji dceři ani ukázat penis ...
27.3. | 18:01 sany1
5
Náhlasit nevhodný komentář
Jiri s Podebrad vem si za ruku tu děravou hubu a k tomu ještě spermata a vyhulte si navzájem vy černý homoklády...
27.3. | 17:40 Jiri s Podebrad
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Pro ..sany1....Ty mrdinko jedna to se děje u vás bílích trubko zasraná...Vy se šukáte navzájem a pak vznikají takový zmetci jako seš ty
27.3. | 17:27 sany1
5
Náhlasit nevhodný komentář
superchlape dej adresu a přísahám že za tebou dojedu a vymlátím ti ten zbytek co máš v tý tvojí černý hubě...
27.3. | 16:48 Benito Juarez
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Učitelé pouze kontrolovali hygienu u žačky, jelikož ví, jak hygiena u dívek je důležitá. Určitě mají doma také malé dívky.
27.3. | 16:31 sany1
9
Náhlasit nevhodný komentář
u cigošů normální viď superchlape ?