Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.3. 2017 14:33
horor ve škole!

Učitelé nalákali dívku (13) na doučování. Hromadně ji znásilnili

Hromadné znásilnění v Indii
Zdroj: YouTube.com, NDTV
Učitelé rok hromadně znásilňovali dívku

Indická policie vyšetřuje obvinění z hromadného znásilnění. Holčičku mělo zneužít osm učitelů na soukromé škole v západní Indii. Pod záminkou doučování nutili třináctiletou školačku zůstat ve škole, kde ke hrůznému činu docházelo. Dívce měli i vyhrožovat, proto se bála se svým utrpením svěřit.

Ke zneužívání školačky mělo docházet v okrese Bikaner ve státě Rádžastán. I když policie případ pouze vyšetřuje, mají jasný důkaz. Učitelé natočili video ze znásilňování, které použili k vydírání oběti. Policii informoval otec dívenky, který video našel.

 

Osm mužů z třídního sboru mělo dívku zneužívat déle než rok. "O zločinu jsme se dozvěděli v roce 2016, ale ze strachu před reakcemi okolí jsme to nenahlásili policii," řekl otec dívky místním médiím. "Teď jsem to už oznámili, protože mě muži obtěžovali a pronásledovali, dokonce mi nedovolili ani vycházet z domu," vysvětlil.

 

Podle otce dívka přiznala, že otěhotněla. Muži jí měli podat léky na ukončení těhotenství. Okresní policejní šéf Banwari Lal potvrdil, že zahájili vyšetřování. "Zatím nebyl nikdo zatčen," dodal.


 

Sexuální násilí na ženách je centrem pozornosti indické veřejnosti již od prosince 2012, kdy byla v autobuse v Dillí hromadně znásilněna studentka, která později podlehla zraněním. Zločin vyvolal pouliční protesty, při kterých účastníci kritizovali vládu za nedostatečnou ochranu žen.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TA MÁ KURÁŽ: Muž se pokusil znásilnit nevinnou dívku! Ona se však rozhodla, že to tak nenechá

ŠOKUJÍCÍ SNÍMKY: Žena ukázala, jak vypadá tělo po znásilnění! Varuje tak ženy před rande naslepo!

has TN.cz