Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.5. 2017 17:15

Ovlivnily podvody se stáčením tachometrů dovoz aut?

Ptali jste se šéfky největšího prodejce ojetin u nás. Odpovídala ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová.

Jak se prodávají auta před létem? Zahýbala aféra se stáčením tachometrů v Německu s dovozem ojetin ze zahraničí? Jak moc se změnil trh s automobily za 25 let? Co vše vám nabídne moderní autobazar? Ptali jste se generální ředitelky AAA AUTO Karolíny Topolové.

 

Odpovědi najdete zde:

On-line rozhovor

Ptejte se generální ředitelky AAA AUTO

10:59
tnczweb
Jsou lepší Kia nebo Hyundaje?
10:59
Karolína Topolová
Karolína Topolová Karolína Topolová
Hezká ale komplikovaná otázka, na kterou se těžko hledá odpověď:-) Obě značky mají své přednosti, pro které si je zákazníci vybírají, a rozhodně nelze říci, že by jedna značka byla horší než ta druhá
10:59
tnczweb
Dobrý den, vybrala byste si raději Octavii, nebo i30?
10:59
Karolína Topolová
Karolína Topolová Karolína Topolová
Dobrý den, oba dva vozy mají svoje kvality a zastánce i odpůrce. Octavia je nejprodávanějším vozem u nás a zákazníci ji vybírají kvůli dlouhodobé tradici značky Škoda a kvalitě zpracování. Nevýhodou může být vyšší cena a oblíbenost u zlodějů. Hyundai i30 zákazníci preferují kvůli ceně a vyšší výbavě, která je u Škodovek vyjde dráže.
10:57
Petr Fornousek
Chci si u vas koupit auto. Kam mam dojet, kdyz sem z Mnichova Hradiste? Díky, Fornousek
10:57
Karolína Topolová
Karolína Topolová Karolína Topolová
Dobrý den pane Fornousku, otevřeli jsme novou pobočku v Mladé Boleslavi, kam to máte rozhodně nejblíž. Na pobočce najdete na 200 automobilů, ale pokud si vyberete automobil od jinut, rádi Vám automobil bezplatně převezeme z kterékoliv české pobočky. Budeme se na Vás těšit na adrese Boleslavská 1042, Kosmonosy.

 

Letos tomu je 25 let, co „Áčka“ začala obchodovat s ojetými automobily. Největší prodejce ojetých automobilů nejen u nás, ale ve střední Evropě obecně, provozuje přes 40 poboček ve čtyřech zemích a ročně prodá téměř 70 000 automobilů.

 

Společnost nadále expanduje na Slovensku, v Polsku i Maďarsku a po třech letech otevřela novou pobočku i u nás v Mladé Boleslavi. Letos se společnost umístila na druhém místě v prestižní soutěži European Business Awards, kdy široká veřejnost volila nejprogresivnější evropské firmy. Pravidelně se umisťuje také v žebříčku CZECH TOP 100.
 

Komerční sdělení