Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.3. 2016 11:50
JAK ŽIJE DNES?

Paddy z Kelly Family: Psychické problémy a útěk do kláštera

Paddy Kelly
Zdroj: oficiální zdroj
Paddy Kelly své krásné dlouhé vlasy už shodil

Vzpomínáte si na slavnou kapelu Kelly Family. Kdo by na ně zapomněl, že? Ale tušíte, co dělají její nejslavnější členové dnes?

Dlouhovlasého Paddyho milovali snad všechny náctileté dívky světa. Jemná tvář, krásné dlouhé vlasy, uhrančivý pohled a podmanivý hlas. Těmito atributy si Paddy Kelly získal skoro přes noc srdce statisíců dívek po celém světě. Hit "An Angel" (Anděl) udělal z kapely hvězdy světového formátu.

 

Populární Paddy se narodil v roce 1977 v Dublinu v Irsku. Se svou kočovnou rodinou začal koncertovat už v 5 letech a působí v ní (s malou přestávkou) dodnes. Paddy v kapele zpíval, hrál na kytaru (elektrickou i akustickou), baskytaru, piano, klávesy, akordeon nebo bicí.

 

16

GALERIE: Kelly Family

Zdroj: oficiální zdroj

Kelly Family v časech největší slávy.

Hodnocení:

 

Kapela Kelly Family byla na výsluní v 90. letech, jejich sláva ale postupně upadala takového boomu, jako v dobách hitů An Angel, Fall In Love With An Alien, Take My Hand nebo One More Song už nikdy nedosáhla. Po odchodu Paddyhov roce 2004 kapela přestala vydávat desky.

 

 

Paddy měl později psychické problémy a v roce 2004 se stáhl do ústraní. Stal se členem Společenství sv. Jana ve Francii a dokonce tam vstoupil do kláštera. Tam dokonce pořádal nějaké koncerty s náboženským podtextem. V roce 2010 z kláštera odešel a vrátil se k sólové hudební tvorbě. Vystoupil ale i na několika koncertech s rodinou.

 

Paddymu je teď 38 let a je ženatý s Joelle Verreetovou. Takže dámy, bohužel máte smůlu...

hru TN.cz