Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.1. 2018 22:16
Další razie

Pákistánci chytili komplice Terezy H. "Práskla" ho při výslechu!

Zdroj: TV Nova

Pákistánci při páteční razii zadrželi komplice Češky Terezy H., u které celníci na letišti v Láhauru minulý týden objevili asi devět kilo heroinu. Podle místních médiích na společníka blondýnka upozornila při výslechu.

"Zatčení se odehrálo během razie přímo v Láhauru a bylo možné díky informacím, které vyšetřovatelům poskytla při výslechu právě Tereza H.," uvedl web televize Samaa.

 

Podle celního úřadu jde o muže jménem Shoaib, který se živí blíže neupřesněným prodejem majetku. Portál také píše, že zadržený komplic české pašeračky vyšetřovatelům dal jméno dalšího člena údajné sítě pašeráků, kterého se teď policisté snaží najít a zadržet.

 

Podle zdroje televize Samaa chtějí vyšetřovatelé mluvit také s řidičem, který jednadvacetiletou Terezu minulý týden u letiště, kde byla zatčena, vysadil.


 

Kromě toho speciálně ustanovený detektivní tým důkladně zkoumá kamerové záběry z letiště v době, kdy se tam Češka pohybovala. Terezu H. zadrželi minulý týden celníci těsně před tím, než nastoupila do letadla mířícího do Abú Zábí.


Pusťte si páteční reportáž:


pez TN.cz
Reklama