Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 2. 2018
Obřad v Austrálii

Pánové, máte smůlu! Playmate Petra se vdala, šaty překvapila!

Petra Palusková -1
Zdroj: Instagram
Petra Palusková na sociálních sítích ráda dráždí

Playmate Petra Palusková se vdala! Po účasti v české soutěži Robinsonův ostrov i slovenské reality show Farma prohlásila, že chce založit rodinu a usadit se. S kým do toho praštila, ale stále odmítá prozradit.

Petra před vánočními svátky šokovala své fanoušky, když oznámila, že se bude vdávat. Obřad proběhl v Austrálii, kam se sexy modelka hodně těšila. Průběžně pak sdílela na instagramu fotky, jak se na svatbu připravuje.

 

Ve čtvrtek se pochlubila fotkou ve svatebních šatech. Jejich výběrem zřejmě mnoho příznivců překvapila - namísto výstřihu a odhalených ramen zvolila krajkové šaty až ke krku, ozdobené zlatými flitry.

 

 

Jméno manžela ale Petra i nadále tají. Nechce prozradit ani to, zda je Australan, nebo třeba Čech či Slovák žijící u protinožců. Jak je ale vidět z popisků fotek, krásná playmate se anglicky příliš nedomluví.

 

 

Petra si získala tisíce fanoušků účastí ve slovenské reality show Farma i první řadě české show Robinsonův ostrov. Premiérové díly druhé sezóny můžete sledovat už od 5. února každé pondělí a středu na Nově!

epa TN.cz
Reklama