Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 7. 2017
úžasná proměna

Pár proměnil dům ve středověký hrad! Výbavu pořídili v bazaru

Dům přestavěli na středověký hrad - 5
Zdroj: Profimedia

Rodinný dům prošel velkou proměnou. Manželé ho kompletně přestavěli tak, aby vypadal jako středověký hrad.

"Milujeme středověké věci", Martin a Jayne z Velké Británie tak vysvětlují, proč jejich dům prošel velmi netradiční proměnou. Stavbu přestavěli k nepoznání. Venkovní nechali pomalovat tak, že připomíná zdi starého hradu. Na stavbě nechybí ani historizující prapory.

 

Originální motiv cihel nechybí ani v interiéru. Manželé nešetřili ani na vybavení - nakoupili nábytek, který vypadá jako ze středověku. Atmosféru doladili velkým množstvím svíček a honosným osvětlením.

 

15

GALERIE: Dům přestavěli na středověký hrad

Zdroj: Profimedia

Dům přestavěli na středověký hrad - 1

Hodnocení:

 

Manželé mají dva syny. Společně stolují ve velkém stylu - nechybí ani dobové nádobí a příbory. "Snažili jsme se, aby to vypadalo co nejpřesněji," řekla Jayne. V domě jsou i stará brnění. "Máme tolik nápadů," dodala s tím, že s renovací ještě nejsou u konce.

 

 

Vybavení domu sehnala na internetu a také po bazarech. Vše zakoupila levně. "Vlastně nic z toho nestálo moc," dodala. "Sousedům se to moc líbí. Zvou své kamarády, aby se na dům podívali, " řekla žena. "Je to nádherné, přála bych si, abych si mohla takovou přestavbu také dovolit," dodala žena.

has TN.cz
Reklama