Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Publikováno 16. 9. 2017
OBROVSKÁ PROMĚNA

Pár si nechal podvázat žaludek a změnil se k nepoznání! GALERIE

Manželský pár zhubnul dohromady 177 kg
Zdroj: Profimedia

Manželé Debora a Fernando Mendaolliovi z Brazílie trpěli celý život těžkou obezitou. Problémy s tloušťkou měly údajně už od dětství. Zhubnout dietami se jim k jejich zklamání bohužel nikdy nepovedlo. Velký zlom přišel až na společné dovolené.

Manželům Deboře a Fernandovi lidé hádali až o deset let vyšší věk, než je ten skutečný. K jejich radikální proměně přispěla událost, která se stala tomuto jinak spokojenému páru na dovolené. Když totiž pár ulehal ve svém hotelovém pokoji na společné lože, došlo k nepříjemné události – praskla pod nimi postel!

 

 


Oběma najednou došlo, že se svou obezitou opravdu budou muset něco udělat. Rozhodli se proto podstoupit na specializované klinice operaci žaludku. Tento krok nebyl ani pro jednoho z nich snadný. Debora musela dokonce před zákrokem vyhledat pomoc psychologa, aby překonala strach z narkózy.

 

 

Dál už šlo všechno podle slov pacientů dobře. Lékaři při zákroku oběma zmenšili žaludek, aby se do něj nevešlo tak velké množství potravy.

 

Výsledky se u obou dostavily záhy. Hned za několik měsíců po operaci shodili manželé dohromady 177 kg a proměnili se k nepoznání, a to nejen po vzhledové stránce. Právě v té je však rozdíl ohromně patrný.


Kromě toho, že pár díky své úspěšné proměně má mnohem více elánu a zasluhuje si obdiv svého okolí, společně motivuje tisíce dalších. Naději získali díky této mladé dvojici i ti lidé, kteří si mysleli, že nikdy zhubnout nedokáží. Na fotografie této úspěšné proměny se podívejte v naší GALERII. 

 

18

GALERIE: Manželský pár zhubnul dohromady 177 kg

Zdroj: Profimedia

Manželský pár zhubnul dohromady 177 kg - 6

Hodnocení:

ten TN.cz