Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 10. 2017
šikovné řešení

Pár si pořídil mini byt! S malým prostorem si skvěle poradil

Minibyt pro novomnžele
Zdroj: antonmedvedev.com

Mladý manželský pár z Ukrajiny chtěl po provizorním studentském bydlení něco lepšího. Kvůli omezeným finančním možnostem si mohl dovolit jen malý byt s rozlohou 25 metrů čtverečních. Velmi šikovně se ale s prostorem vypořádal.

Manželé stále ještě studují, z toho důvodu pro ně bylo složitější pořízení většího bydlení. Sehnali finance pouze na malý  byt. S rozmístěním nábytku jim pomohl architekt tak, aby byl prostor prakticky využitý.

 

Byt o velikosti 1kk tak má vše, co potřebují. Jedna místnost se umí proměnit v obývák, ložnici, jídelnu a pracovnu, přestože nemá víc než pár čtverečních metrů. Pár toho docílil zakoupením univerzálního nábytku.

 

110

GALERIE: Minibyt pro novomnžele

Zdroj: antonmedvedev.com

Minibyt pro novomnžele - 1

Hodnocení:

 

Manželská postel se může složit na pohodlný gauč. V nábytkové stěně je stůl, který se dá jednoduše vysunout před gauč. Součástí kuchyně je barový pult, který manželům slouží i jako jídelní stůl.

 

 

 

Kuchyni je možné od hlavního pokoje oddělit rolovací stěnou. Toho manželé využívají, pokud jeden z nich chce spát a druhý potřebuje ještě pracovat. V malé koupelně nebylo místo na vanu a především jim vadil nedostatek světla. Místo vany tedy zvolili sprchový kout, který je prosklený, aby se do něj dostalo přirozené světlo ze sousední předsíně.

 

Pračku a sušičku umístili do vestavěné skříně. Museli se tak vzdát úložného prostoru, ale dali přednost většímu místu v koupelně, kam jim radil umístit spotřebiče architekt.

ham TN.cz