Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 3. 2018
Video 18+

Pár si užíval sex v zasedačce. Netušili, že běží videokonference

Zdroj: YouTube.com

Hitem na čínském internetu se stalo krátké video, na němž si šéf energetické společnosti užívá na stole v zasedací místnosti s mladší kolegyní. Pár přitom nevěděl, že přenos ze zasedačky je přenášen do dalších pěti čínských provincií. Proti šiřitelům videa už zasáhla policie.

Podle listu Daily Mirror vzniklo video v sídle jihočínské energetické společnosti China´s Southern Power Grid ve městě Kanton. Jeden z manažerů se rozhodl využít vyprázdněnou zasedačku, když byla přerušena porada, které se prostřednictvím videokonference účastnili i další zaměstnanci firmy v pěti různých čínských provinciích.

 

Muž, který se na stole oddával sexu s mladší kolegyní,ale nevěděl, že ačkoliv byla porada přerušena, videopřenos stále běží. Souložící pár se tak objevil na obrazovkách v sídle společnosti v různých čínských městech.

 

Video se hned objevilo na čínské obdobě facebooku, sociální síti Weibo. Výrazy "Souther Power Grid" (název firmy) nebo "milováním vyrábíme elektřinu" se staly na Weibu nejhledanějšími slovními spojeními na webu.

 

Předběhly tak i téma, které v tu dobu nejvíce rezonovalo čínskou společností, tedy změnu ústavy, aby prezident nebyl limitován jen na dvě volební období. Slovní spojení odkazující na souložící pár tak předběhly výrazy "změna ústavy" a "Si Ťin-pching" (čínský prezident).

 

 

Proti videu už zasáhli čínští cenzoři a ze sítě ho odstranili. A problém mají i ti, kteří jej zveřejnili. Policisté už zadrželi jednoho muže a jednu ženu, kteří video šířili. Obviňují je z pomluvy a šíření poplašné zprávy.

 

U videa se objevilo i jméno údajného manažera, který se na videu má sexu oddávat. Ten se proti nařčení ohradil. Případ nadále vyšetřuje policie.

 

ČTĚTE TAKÉ:

GALERIE: Souložili v Praze na veřejnosti. ´Mám AIDS,´ oznámil poté muž zděšené dívce

JE TO VŮBEC MOŽNÉ? Herečky prozradily nejšílenější zážitky z natáčení porna

ODHALUJEME PORNOMÝTY: Proč muži chtějí souložit na veřejnosti?

vbo TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama