Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 9. 2017
zavolala policii

Pár si užíval v autě! Vyrušila je žena, která se bála o jejich zdraví

Sex v autě
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Soukromé chvilky narušila v pondělí večer hlídka městské policie dvěma mladým lidem v dodávce v brněnských Řečkovicích. Zavolala je žena, která se obávala o zdraví řidiče.

Mladý pár si chtěl užít milostné radovánky, a proto své auto zaparkoval na odhlehlé cestě v Řečkovicích. Netušil ale, že cesta, kterou si pro své dovádění vybral, je soukromá.

 

"Neustávající vrčení motoru a rozsvícená světla upoutala náhodnou svědkyni a ta na lince 156 vyjádřila obavy o zdravotní stav řidiče," uvedl brněnský policejní mluvčí Jakub Ghanem. Hlídce, která se na místo rozjela, bylo okamžitě jasné, že obavy starostlivé ženy jsou neopodstatněné.

 

 

Když totiž strážníci zaklepali na boční okénko a posvítili do interiéru auta, otevřel jim mladík v rozepnuté košili a věnoval mužům zákona široký úsměv. "Preventivně zkontrolovali jeho osobní údaje i nejbližší okolí vozidla a vysvětlili dvojici, že se nachází na soukromém pozemku a musí ho opustit. Mladí lidé s tímto pokynem souhlasili a odjeli na jiné místo," dodal mluvčí.

mom TN.cz