Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 2. 2018
zvláštní nadání

Pár umí mluvit se zvířaty. Přijímají od nich zprávy i ze záhrobí

Dvojice mluví se zvířaty
Zdroj: facebook
Pár je pro své schopnosti velmi vyhledávaný.

Mluvíte někdy se svým mazlíčkem? Pravděpodobně nebudete jediný milovník zvířat, který to dělá. Co kdybyste ale byli schopni skutečně vašemu mazlíčkovi porozumět? Tenhle britský pár to prý umí. Susie a Paul tvrdí, že dokáží telepaticky komunikovat nejen s živými ale i s mrtvými zvířaty.

Představte si, že byste dokázali přesně porozumět tomu, co se vám váš psí přítel svým neustálým štěkotem snaží sdělit. Susie Shinerová (50) a Paul Braithwaite (43) tvrdí, že slyší zvířecí myšlenky.

 

Na svém Facebooku se dokonce prezentují jako jedni z nejvyhledávanějších lidí Velké Británie, kteří komunikují se zvířaty.

 

"Mluvím vesmírným jazykem, kterým komunikují všechny bytosti, včetně zvířat," řekla Susie portálu Mirror.uk.

 

Pár je tak úspěšný, že se navíc rozhodl vyjet na své první turné. Lidé po celé Británii jim mohou přinést například fotky svých mrtvých mazlíčků, aby s nimi mohli navázat komunikaci.

 

"Během večerního sezení se budeme snažit vyhovět co největšímu množství lidí, ale vzhledem k časovému omezení, nemůžeme zaručit, že s mazlíčky spojíme všechny přítomné," uvedl pár.

 

 

Pro Daily Mail Susie uvedla, že se jí v minulosti podařilo přeložit zprávu od anglického bullterriéra, který se cítil trapně v psí bundě. Jindy jí údajně kůň řekl o úmrtí na farmě svého majitele.

 

"Ve své mysli si vždy představím lásku, kterou cítím ke zvířatům a to mi dovolí přijmout obrázky, emoce nebo myšlenky, které mi posílají," uvedla Susie na závěr.

kik TN.cz
Reklama