Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 2. 2017
ROZCHOD PAROUBKOVÝCH

Paroubek mohl vztah zachránit. Udělal ale chybu, tvrdí psycholog

Petra a Jiří Paroubkovi
Zdroj: Mediafax

Vztah Paroubkových se zřejmě blíží ke konci. Podle psychologa měli šanci manželství zachránit. Expremiér ale udělal jednu zásadní chybu - zveřejnil jejich osobní korespondenci.

Specialista na problémy v partnerském soužití, psycholog Tomáš Morávek, odborně posoudil současnou rozvodovou situaci manželů Paroubkových. Ptali jsme se ho, jestli je ještě možnost, že špatnou vztahovou situaci urovnají.

 

"Z mé praxe vím, že šance na záchranu je u všech vztahů. Jsou ale situace, které udržení manželství výrazně komplikují. V případě Paroubkových je to vyřizování si účtů přes média. To druhou stranu (poz. red. Petru Paroubkovou) velmi poškozuje a zraňuje," řekl psycholog Morávek.

 

Konec manželství? Paroubkovi mají krizi

 

"Tím, že expremiér zveřejnil jejich osobní dopisy, výrazně tím situaci uškodil. Paroubek dobře ví, jak média fungují. Nevím, proč se pro tento krok rozhodl. Já to vidím jako cíl poškodit druhou stranu. Možná tím ztratil i důvěru své ženy," tvrdí Morávek.

 

Ve své odpovědi manželce navíc podle odborníka použil velmi útočný "tón". "V dopise jde vidět, že má Petra Paroubková zájem o mír. Jiří Paroubek ve své reakci naopak velmi útočí. Tím usmíření také nepomohl," dodal psycholog.

 

 

Věkový rozdíl

Jedním z důvodů jejího odchodu byl údajně i 21letý věkový rozdíl, který se začal projevovat. Petra Paroubková ho ze začátku odmítala se slovy, že je pro ni důležitý expremiérův "sexy mozek".

 

"Věkový rozdíl z mých zkušeností vždy nějakou roli hraje. Může se projevit až později, kdy se promítne do přemýšlení a životního stylu," tvrdí psycholog a uvádí příklad: "Může být problém, když už člověk není moc dynamický třeba na dovolené. Pokud jde partner moc brzo do bačkor, může se protějšek začít nudit," vysvětlil Morávek.

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

24.2. | 07:31 maxfox
9
Paroubek hraje na city voličů.Opustila ho žena,přes média to masíruje že to ...
24.2. | 13:36 Petr Kelenda
-2
Takový lidé jako Paroubek ať upadnou v zapomnění. Tak jest nejlépe!
24.2. | 13:36 Petr Kelenda
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Takový lidé jako Paroubek ať upadnou v zapomnění. Tak jest nejlépe!
24.2. | 11:26 roko-lanek
1
Náhlasit nevhodný komentář
A o Kramnym by tam něco nebylo?
24.2. | 11:15 Ladislav Bartošek
3
Náhlasit nevhodný komentář
Už si strcte Paroubka do prd.le aj s jeho rodinou.Nas nezajímá.
24.2. | 09:30 reypal
2
Náhlasit nevhodný komentář
No,jo,ale to by ten chlap musel mít hlavu a ne kýbl na pomeje.
24.2. | 09:10 josefvyskoc
3
Náhlasit nevhodný komentář
objevuji se zvesti, ze pry se za petrou chysta rychtar, promluvit ji do duše...je to znalec lidskych dusi a zkuseny psycholog, tak by to mohlo prinest zasadni zvrat v cele te obri kauze...nu, jeste se mame nač tesit !...
24.2. | 08:08 Jan Sedlacek
5
Náhlasit nevhodný komentář
Na Paroubka není nikdo zvědavej, dejte sem raději něco o panu Gottovi !
24.2. | 07:31 maxfox
9
Náhlasit nevhodný komentář
Paroubek hraje na city voličů.Opustila ho žena,přes média to masíruje že to bylo z její viny,protože se chce vrátit do politiky.To by bylo,aby mu citliví voliči nedali hlasy.
24.2. | 06:46 lenka nováková
4
Náhlasit nevhodný komentář
Noční můra Tn.cz a Paroubek!! Mažete příspěvky a ještě jste jako pijavice a otravujete s jedním tématem už skoro celý týden, jako by to byla nějaká senzace a že to dokážete i dýl, víme taky .Jste vlezlý jako cikáni a pijavice. Číst se opravdu ten váš bulvár už nedá.
24.2. | 06:42 novobilskyy
0
Náhlasit nevhodný komentář
Měl jí více valit do prrdele ,pak by ho udržel:)
24.2. | 06:36 tonny44
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Jyřyk to dá k soudu, vyhraje a ta Božena slovenská mu bude muset honit ptáka. Jyřyk na to půjde totiž tvrdě s měkkým. :-)))
Obchodní sdělení

Bohemia Apple