Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.8. 2017 20:19
poprvé prozradil

Paroubek prolomil mlčení: Petru viní z nevěry, má novou partnerku!

Jiří Paroubek, Petra Paroubková
Zdroj: TN.cz
Manželé Paroubkovi

Bývalý premiér Jiří Paroubek přiznal, že má problém vyrovnat se s odchodem své druhé manželky Petry. Tvrdí, že na ni stále myslí, nedokáže ale své ženě odpustit nevěru, ze které ji viní. Společnost mu nyní dělá brunetka a jak naznačil, je pro něj víc než kamarádka.

Zpráva o rozvodu manželů Paroubkových přišla jako blesk z čistého nebe. Bývalý premiér dlouho odmítal s novináři probírat detaily jejich vztahu, nyní se ale rozpovídal pro magazín Luxury Prague Life.

 

Přiznal, že s odchodem manželky Petry se smiřuje těžko a stále s ní nemůže najít společnou řeč. "Jak se můžou uklidnit vztahy, když manželka po deseti letech harmonického vztahu najednou ze dne na den odejde a ještě v ten večer na vás pošle advokáty s nehoráznými požadavky,“ rozhorlil se Paroubek.

 

Manželku obviňuje z toho, že mu byla nevěrná. "A kromě toho časem přijdete na to, že má mimomanželský vztah, je obklopená bodyguardy a obklopuje jimi i naši dceru. To se prostě nezapomíná a podle toho budu také postupovat,“ dodal.

 

 

Když od něj odešla manželka, překvapilo ho, kolik lidí stojí při něm. "Jako člověk s velkým Č se ukázal pan Kalousek, se kterým jsem měl politicky velmi nesmiřitelné vztahy. Je to asi podruhé nebo potřetí, kdy jsem zjistil, že patří k lidem, kteří se o druhé zajímají a to i přesto, že jsme byli v pracovních podmínkách nepřátelé,“ přiznal expremiér.

 

Zároveň naznačil, že už se mu ale rýsuje nový vztah. Nechce ale příliš tlačit na pilu. "Ten vztah, který mám, vznikl na základě toho, že mi ta dáma zavolala, tak jako mi zavolaly desítky jiných lidí, když ode mě Petra odešla," řekl Paroubek s tím, že nový vztah má samá pozitiva. "Na muže má vždycky vliv žena. Petra na mě měla vliv dobrý. Pokud jde o sportovní, zdravotní stránku věci, zdá se, že nová partnerka má vliv ještě lepší," dodal. Tvrdí ale, že je ještě příliš brzy na to, aby svou novou známost veřejně představil.

 

Paroubek o ztrátě rodiny a hledání nové partnerky:

lud TN.cz