Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 2. 2017
návod expremiéra

Paroubek prozradil, jak zhubnul 18 kg! Co stojí za jeho proměnou?

Proměna Jiřího Paroubka
Zdroj: TN.cz

Jiří Paroubek měl vážné zdravotní problémy. Přehodnotil kvůli tomu svůj životní styl. Za rok výrazně zhubnul, cítí se mnohem lépe a především se úplně uzdravil! Expremiér prozradil, jak skvělých výsledků docílil.

Expremiér se za poslední rok velmi změnil. K přehodnocení jeho životního stylu ho vedly vážné zdravotní problémy, které mu před rokem zjistili lékaři. "Reagovali jsme na to s ženou, protože ta mě s tím velice pomáhala," řekl v pořadu Vaše téma na TN.cz Jiří Paroubek.

 

Expremiér situaci přizpůsobil i svůj jídelníček. "Žena začala vařit velmi zdravá jídla na bázi zeleniny a ryb. Vyloučili jsme maso a úplně jsem přestal pít alkohol," řekl expremiér. Pro zlepšení svého zdravotního stavu začal také cvičit.

 

Praktikuje čínská cvičení. "Cvičím čchi-kung, asi hodinu a půl dlouhé cvičení. Další cvičení huej-čhung-kung, které trvá půl hodiny," vysvětlil Paroubek, který obdržel nové výsledky biopsie. Je s nimi velice spokojený.

 

Cvičení čchi-kung

 

"Je to diametrální změna. Také dobrá informace i o mém budoucím životě. Nemám žádný zdravotní problém. Můžu počítat ještě se životem, který bude poměrně dlouhý," řekl s potěšením Paroubek.

 

 

Na otázku moderátorky, kdo mu bude po odchodu manželky vařit, odpověděl bez zaváhání. "Tak on se vždycky někdo najde," řekl. Dodal, že si nyní nechá jídlo vozit. Někdy si na nějaké zajde.

 

"Dám si třeba mořské plody, nebo chobotnici na grilu se zeleninou," řekl. "Musím říct, že ta jídla nejsou tak nechutná," dodal s tím, že za poslední rok zhubnul 16 až 18 kg. "Cítím se dobře. Můj zdravotní problém se v podstatě vyřešil," tvrdí Paroubek.

 

17

GALERIE: Cvičící Jiří Paroubek

Zdroj: Profimedia

Jiří Paroubek - cvičení - 1

Hodnocení:

has TN.cz