Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 2. 2017
ROZCHOD PAROUBKOVÝCH

Paroubek řekl, co bude dělat o víkendu! Tím Petru asi nezíská

Jiří Paroubek a Petra Paroubková
Zdroj: Mediafax

Petra Paroubková opustila svého manžela Jiřího Paroubka. Jedním z důvodů mělo být sblížení expremiéra s jeho bývalou ženou Zuzanou. Paroubek však přiznal, že se s první manželkou stýká i nadále a má s ní plány na víkend.

Jiří Paroubek opustil svou první manželku Zuzanu Paroubkovou po 28 letech manželství. Rozvod údajně probíhal hladce.

 

"Díky její mimořádné velkorysosti a pochopení jsme náš rozvod mohli uskutečnit v nejkratším možném termínu podle zákona, tedy již v polovině září 2007," popsal ve své knize Plnou parou v politice. Hned o dva měsíce později se oženil s tlumočnicí Petrou Kováčovou. Na sňatek spěchali, aby se o Petře nemluvilo jako milence.

 

Jiří Paroubek hostem pořadu Vaše téma

 

Nyní však téměř desetileté manželství Petry a Jiřího zřejmě končí. Petra Paroubková opustila jejich rodinný dům v Praze 13. února. Manžel jí ani nemohl předat květiny, které zakoupil k svátku všech zamilovaných. "Pro holčičku frézie, pro Petru červené růže. No tak jsem je dal jiným dámám," řekl Paroubek v pořadu Vaše téma na TN.cz. Prohlásil také, že si moc přeje návrat své manželky a dcery "co nejrychleji" domů.

 

 

Petře Paroubkové mělo vadit, že se expremiér znovu sbližuje s první manželkou. I když chce Paroubek svou rodinu zpět, zřejmě nehodlá přátelství se Zuzanou ukončit. "Máme velice přátelský vztah. Moc si jí vážím. Myslím, že v sobotu půjdeme spolu na oběd. Asi po týdnu, možná deseti dnech," přiznal Paroubek.

 

I když první ženu opustil kvůli Petře, stýkají se spolu všichni tři. Zuzana Paroubková novou rodinu svého exmanžela navštěvuje na chalupě. Dokonce učila jejich dceru Margaritu francouzsky. Sice Zuzanu opustil kvůli mladší ženě, nechal jí po rozvodu velkou část majetku.

has TN.cz