Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 3. 2015
nečekané vyjádření

Jiří Paroubek se rozčiluje kvůli vztahu Ornelly a Okamury!

Jiří Paroubek o soudu Ornely Štikové a Tomia Okamury
Zdroj: tn.cz / isifa

Trochu nečekaným vyjádřením reagoval expremiér a expředseda ČSSD a LEV 21 Jiří Paroubek na nedávno vydaný rozsudek, podle kterého musí Ornella Koktová s matkou zaplatit Tomiovi Okamurovi 300 tisíc korun za nepravdivá tvrzení o jeho údajném milostném životě.

Ve svém článku pro portál vasevec.cz se Paroubek rozčiluje, že placení Okamurovi za poškození jeho dobrého jména je zhola zbytečné. Podle expremiéra si totiž předseda Úsvitu zkazil jméno zcela sám a Ornella jeho pověst nijak nezhoršila. "Okamura se sám mnohokrát vyjádřil tak kontroverzně, že se mi zdá takové vyjádření o uskutečnění intimního vztahu s nějakou dámou proti tomu čajíček," říká Paroubek.

 

Dodává, že za svého premiérování odolával mnohem horším útokům: "Vzpomínám si, když jsem byl jako český premiér a předseda české vlády urážen lžemi často nestoudnými a u soudu se mně nikdy nedostalo satisfakce, soudy vždy konstatovaly, že jako politik prostě musím snést více urážek nežli jiní občané a politici," dodává rozčilený Paroubek.


 

České soudy si podle něj dělají, co chtějí a rozhodnutí soudu je v tomto procesu naprosto nepochopitelné. A co se vlastně stalo? Bulvární celebrita Ornella Koktová (dříve Štiková) společně se svojí matkou Monikou musí zaplatit lídrovi hnutí Úsvit Okamurovi celkem 300 tisíc korun. Měly nepravdivě tvrdit, že Ornella před lety s Okamurou chodila.

 

Předseda Úsvitu se tomuto tvrzení bránil, dokonce Ornellu označil za zlatokopku a svá vyjádření nezmírnil ani poté, co se obě ženy nechaly slyšet, že se budou soudit. Nakonec to však byl Okamurův právník, kdo celou věc dohnal k soudu.

jox TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.3. | 13:33 reypal
12
No jo,pablbku,co všechno o vás a vaší inteligenci kdokoli řekl,nebyla ...
13.3. | 16:38 hondarr6
2
Jednoznacne vokoun. Nazdar.
13.3. | 17:56 samovar
2
Náhlasit nevhodný komentář
Ale, ale Jiříček Sexymozeček se nám trošičku rozdurdil. Svatozář kolem tvé hlavy poněkud bledne ve světle vzpomínek na to, jak jsi opustil svou bývalou ženu Zuzanu a nahradil ji překladatelkou Petrou. Vlastně obráceně, nejdříve nacpal do postele Petru a pak z ní vyšoupnul Zuzanu.
13.3. | 17:05 lada48
4
Náhlasit nevhodný komentář
Jirka pingl zjistil, že je už úplně odstavený tak se pokouší zase do něčeho kecat. A zase si vybral blbě, kecá do práce profesionální kurvě. Že by Okamurovi záviděl, že nebyl blbý jako on?
13.3. | 16:38 hondarr6
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jednoznacne vokoun. Nazdar.
13.3. | 14:43 novatn
3
Náhlasit nevhodný komentář
13.3. | 14:20 asfre, jyrka s tvrdým??? no ty mu tedy fandíš!!! (no jo, no tak ho má tvrdý ason ve jméně, když né jinde) :-)))))
13.3. | 14:31 pes-vegetarian
4
Náhlasit nevhodný komentář
No to se vyjádřil ten pravej. :-D
13.3. | 14:20 asfre
5
Náhlasit nevhodný komentář
Jyrka = Dě(s)d Vševěd
13.3. | 13:44 novatn
10
Náhlasit nevhodný komentář
že by závist? určitě!
13.3. | 13:33 reypal
12
Náhlasit nevhodný komentář
No jo,pablbku,co všechno o vás a vaší inteligenci kdokoli řekl,nebyla pomluva.Byla to totiž pravda.Tak jaké poškození dobrého jména.Vy jste svoje dobré jméno dávno, pokud jste nějaké měl,dávno prošustroval.Víme sexymozku?