Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.8. 2017 11:37
zpověď

Paroubková otevřeně o konci vztahu: Utajený potrat, dluhy a lži!

Jiří Paroubek, Petra Paroubková
Zdroj: TN.cz
Manželé Paroubkovi už spolu nežijí - ilustrační foto

Petra Paroubková zatím o svém odchodu od manžela Jiřího Paroubka mlčela. Nyní ale poprvé otevřeně promluvila v rozhovoru pro Blesk TV Magazín. A některé odpovědi jejího manžela asi nepotěší.

Petra Paroubková opustila svého manžela po deseti letech vztahu. Ze dne na den. Expremiér a bývalý předseda ČSSD přišel domů a tam nikdo nebyl. Později Paroubek zveřejnil dopis, který mu doma Petra nechala, což ji velmi zasáhlo. "Ten dopis byl pravdivý, za vším, co jsem do něj napsala, si stojím," říká Petra. V rozhovoru pro Blesk TV Magazín teď prozradila další detaily.

 

Po odchodu musela Paroubková řešit tíživou finanční situaci. "Ze začátku jsem si musela nějaké peníze půjčit, netajím se tím, že mám stále dluhy,“ přiznává Paroubková a dodává, že některé své drahé předměty (kabelky, boty) musela prodat, protože potřebovala peníze.

 

 

Paroubková také popsala, že jejich vztah byl v podstatě od začátku založen na lži. "…protože jsem si začala se ženatým mužem. Za to si ale můžu sama,“ tuší Paroubková, že od začátku nebylo všechno ideální.

 

Petra Paroubková před narozením dcery Margarity dvakrát potratila. "Jeden potrat prosákl na veřejnost pár minut po mé hospitalizaci, o tom druhém nikdo nevěděl. Byla jsem psychicky na dně. Nejhorší bylo, že jsem se musel navenek tvářit, že je všechno v pořádku, dokonce jsem musela lhát,“ tvrdí Petra Paroubková ve své první otevřené zpovědi od svého odchodu od Jiřího Paroubka.

 

Podívejte se na reportáž o rozpadu vztahu Paroubkových: 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kolik stojí ochranka Petry Paroubkové a kdo ji platí? Z této částky si sednete na zadek!

Paroubek ještě na Valentýna netušil, že ho manželka opustila! Měl pro ni krásný dárek

VÁŠ PŘÍBĚH: Dvakrát jsem potratila - kvůli geopatogenním zónám
Lže vám? Známe trik, který odhalí KAŽDÉHO LHÁŘE

hru TN.cz