Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Publikováno 9. 11. 2017
Rozvodová bitva

Paroubkovi: Petra mluví o násilí, on podal 30 trestních oznámení

JIŘÍ PAROUBEK A PETRA PAROUBKOVÁ
Zdroj: Profimedia
Mezi Petrou a Jiřím Paroubkovými zuří rozvodová bitva

Mezi Jiřím a Petrou Paroubkovými zuří rozvodová bitva. Manželka už třikrát politika udala na policii za fyzické napadení. Bývalý premiér kontroval, že sám na ženu podal trestních oznámení třicet.

O podrobnostech ze vztahu se zatím stále současnou manželkou Petrou se Jiří Paroubek rozpovídal v rozhovoru pro portál expres.cz. Žena na něj opakovaně podala trestní oznámení kvůli fyzickému napadení.

 

"Všechny policie odložila. Moji advokáti počkají týden, dva a pak podáme trestní oznámení za pomluvu a zřejmě i žalobu na křivé obvinění. Jde mi o to, aby se to zase za měsíc neopakovalo," prohlásil bývalý premiér pro portál.

 

Paroubek se obává, že by mohla Petra zfalšovat důkazy. "Přijde do domu, nahraje si nějakou hádku, sebere něco, co jí nepatří, a pak řekne na policii, že jsem ji napadl. To jsou věci, které mě nijak nebaví," sdělil politik.

 

 

Sám na manželku podle svých slov podal už třicet trestních oznámení a další tři ještě budou následovat. "Do jisté doby měla možnost se vrátit, právníci měli příkaz nedělat nic, Petra to pochopila jako mou slabost a podle toho se začala chovat a nyní sklízí plody svých činů. Je to hrozné, kam to došlo z takového krásného vztahu," posteskl si Paroubek.

 

Petra se od manžela odstěhovala v polovině února. O sedm měsíců později se Paroubkovi dostavili k prvnímu soudnímu líčení. Řešili především důvody rozchodu a péči o dceru Margaritu. Rozvedeni zatím nejsou.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Jiří Paroubek ukázal novou přítelkyni! Kde se poznali a jak jim manželka Petra zkazila dovolenou?

Jiří Paroubek promluvil o strádání Petry Paroubkové: Žila v nechutném luxusu!

epa TN.cz
Reklama