Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.3. 2016 16:33
skoro zemřela

Partička kluků znásilnila 14letou dívku! Její kamarádka to natáčela

Znásilnění - 2
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Otřesný případ hromadného znásilnění čtrnáctileté dívky nezletilými chlapci ve věku 14 až 21 let řeší německá policie v Hamburku. Školačku mladíci nejenže zneužili, ale poté ji vyhodili na mráz, kde téměř zemřela. Její kamarádka útočníkům celou "akci" natáčela.

Čtrnáctiletá školačka využila pozvání na soukromou akci své o rok starší kamarádky a zamířila k ní domů. Protože kamarádce věřila, neměla sebemenší tušení, že večírek je pouze zastíracím manévrem a že se brzy stane loutkou v rukou sexuálních deviantů.

 

V domě byli kromě kamarádky čtyři chlapci ve věku 14 až 21 let. Všichni pak společně popíjeli alkohol a skvěle se bavili. Chlapci se dívku snažili nenápadně opít. Když se jim to nakonec povedlo, vrhli se na ni.

 

 

Podnapilou a zmatenou školačku vysvlékli a postupně ji několikrát znásilnili. Ke svému překvapení se nědočkala ani pomoci kamarádky. Ta místo toho děsivý akt natáčela, aby měli kluci něco na památku. Když měli útočníci dost, těméř nahou dívku vyhodili na mráz.

 

Útočníci z Hamburgu
Zdroj: oficiální zdroj Bosko Pavlovic (21) a Alexander Nicolas Kampf (16) jsou stále na svobodě

 

Není divu, že v extrémně nízkých teplotách dívka prochladla. V bezvědomí ji pak našli sousedé, kteří okamžitě přivolali policii i záchranku. Dívku se naštěstí podařilo přívést k vědomí, byla ale v hrozivém stavu, informuje britský Daily Mail. Podle prokurátorky si napadená téměř nic nepamatuje.

 

 

Dva násilníci a dívka, která video natáčela, jsou ve vazbě. Dva další útočníci utíkají před spravedlností a policie po nich pátrá. Jedná se o šestnáctiletého Boska Pavlovice a jedenadvacetiletého Alexandera Nicolase Kampfa. Všichni chlapci jsou podle vyšetřovatelů srbské národnosti.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TEN POHLED!!! Znásilnění uprchlíky na obálce časopisu. Rasistický skandál lomcuje Evropou

Mladá žena sdílela tuto plačící fotografii a prozradila krutou pravdu! Skrývá něco hrozného

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

4.3. | 16:35 lada48
69
Prý si máme zvykat. Tohle je teprve rozcvička!
5.3. | 15:59 Jakub Novák
3
Opice ze srbska
5.3. | 19:26 lela 321
3
Náhlasit nevhodný komentář
a opět přistěhovalci, lépe řečeno děti přistěhovalců, krásně se zaintegrovali a Franta z Vatikánu pinda něco o kulturním obohacení, asi jim fandí, církev byla vždy plná uchylů.
5.3. | 15:59 Jakub Novák
3
Náhlasit nevhodný komentář
Opice ze srbska
5.3. | 04:20 kammil1203
16
Náhlasit nevhodný komentář
Verbeš balkánská úchylácká!! A bude hůř, až tu přijdou ti "inženýři z Afriky" Chytit ty špíny a ustřelit jim ty bimboše v rozkroku!!! Chudák holka! Ještě, že to není u nás, ti naší zkorumpování soudci by jim byli schopni dát jen podmínku!!!
4.3. | 17:44 overal
47
Náhlasit nevhodný komentář
Vsadím se, že to jsou srbští muslimové, protože se chovali tak jako se muslimové k ženám běžně chovají! Ještě, že ta dívka sama nebyla z muslimské rodiny, protože by jí za trest, že se nechala znásilnit ještě její vlastní rodina ukamenovala!!
4.3. | 17:23 brta
63
Náhlasit nevhodný komentář
zasranci srbačsky,ja byt tata ty holky tak jim uřiznu ptaka!!!!!!
4.3. | 17:20 tomáš fuk
53
Náhlasit nevhodný komentář
jak jinak ččerný zzmrdi
4.3. | 17:20 allanaldik
63
Náhlasit nevhodný komentář
Takze ekonomicti migranti.
4.3. | 16:35 lada48
69
Náhlasit nevhodný komentář
Prý si máme zvykat. Tohle je teprve rozcvička!