Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 8. 2017
Vražda v Ostravě

Partner měl ubodat matku čtyř dětí! Přiznal se a jde do vazby

Zdroj: TV Nova

Soud v Ostravě poslal do vazby 41letého muže, který měl podle policistů minulý pátek po hádce ubodat matku čtyř dětí. Žena na následky zranění v nemocnici zemřela.

Zadrženého muže k okresnímu soudu přivedla policejní eskorta. Jednání trvalo necelou čtvrt hodinu. Podle státního zástupce se muž k tomu, co udělal, přiznal a svého činu litoval. Soudce se rozhodl muže stíhat ve vazbě, a to proto, že by se mohl trestnímu řízení vyhýbat a skrývat.

 

K tragédii došlo v Ostravě minulý pátek večer. Podle policie měl opilý muž během žárlivé hádky napadnout nožem svou o dvanáct let mladší partnerku. Té způsobil několik bodných ran.

 

Na místo se okamžitě sjeli policisté a záchranáři. Lékaři museli ženu několikrát resuscitovat. Boj o její život pokračoval v nemocnici, tam ale později svým zraněním podlehla.

 

 

Zůstaly po ní čtyři malé děti ve věku dva, pět, šest a osm let. Podle informací televize Nova se o dvě starší dívenky stará bratr zavražděné. Další dvě děti zůstaly u sousedky.

 

Podezřelý z místa ujel do nedalekého Havířova ke své matce. Tam ho o pár minut později zadržela zásahovka. Pokud mu soud prokáže vinu, může strávit ve vězení až osmnáct let.

Jan Socha/epa TN.cz