Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 2. 2016
Pořádný trapas

Páru se zpozdil let, aerolinky ho ubytovaly v sadomaso hotelu!

Hotel
Zdroj: Weibo

Na začátku byl dobrý záměr, na konci trapas kolosálních rozměrů. To když se agilní zaměstnanci rozhodli dvěma pasažérkám dopřát valentýnské odškodnění za zpožděný let. Jen si trochu popletli hotely.

Kdyby měli možnost vrátit čas, vybrali by si dvě ženy nejspíš přespání přímo na letišti, když se jejich let výrazně zpozdil. Jenže byl Svatý Valentýn a aerolinky nabídly jako odškodnění za zpoždění nocleh v hotelu.


A když už byli zaměstnanci aerolinek v tom, řekli si, že když je ten Valentýn, chtělo by to tématické ubytování v romantickém hotýlku.


Už to byla chyba, protože ač Číňanky cestovaly spolu, byly pouze kamarádky a ne milenky. To by samo o sobě ještě nebyl zas takový problém, pokud by výběr ubytování nepadl na hotel, který se specializuje na hodně specifickou klientelu.Když tak dotyčné pasažérky otevřely dveře do svého hotelového pokoje, čekal je pořádný šok. Přivítalo je totiž nefalšované doupě vhodné pro sadomasochistické hrátky s růžovými tapetami, velkou koženou postelí a spoustou pout navrch.


Omylem aerolinek se teď baví celý svět, od ostudy společnost neuchránila ani omluva.

pez TN.cz