Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 1. 2018
kráska v nesnázích

Pašeračka Tereza chodila do církevní školy! Pak se vše zvrtlo

Českou pašeračku Terezu zadrželi v Pákistánu
Zdroj: Punjab Police
Terezu zadrželi s devíti kilogramy heroinu

Na první pohled vypadá jako blonďatý andílek, jednadvacetileté Tereze H. ale hrozí mnohaleté vězení za pašování drog. Ve středu ji s devíti kily heroiny chytli na letišti v pákistánském Láhauru. Jak se dívka z církevní školy mohla tak jednoduše dostat na scestí?

Uherským Hradištěm včera otřásla zpráva o zadržení Terezy H. Právě odtud totiž 21letá Češka pochází. Podle známých to byla milá holka, která navštěvovala církevní školu ve Velehradě. Jenže v 18 letech se odtud podle informací Blesk.cz rozhodla odejít. 

 

Podle fotek na sociálních sítích se Tereza ráda obklopovala luxusními věcmi a dbala na svůj vzhled. Před dvěma lety si přivydělávala jako dělnice ve fabrice, podle všeho tam ale moc dlouho nevydržela. Pak se měla podle Blesku začít věnovat "modelingu". Zatímco ještě v červnu se fotila v dílně s tím, že práce šlechtí, v září už balila kufry směr Belgie. "A zkouška života začíná," napsala tehdy na facebook.

 

118

GALERIE: Českou pašeračku Terezu zadrželi v Pakistánu

Zdroj: facebook

Češka zadržená v Pákistánu - 1

Hodnocení:

 

Zkusila ale nejspíš víc, než měla, a teď za to může tvrdě zaplatit. Podle komentářů na sociálních sítích se Tereza ráda bavila a ostatní jí záviděli. Byla ale taky hodně důvěřivá. "Terezku znám odmalinka, je to moc milá a fajn holka. Je krásná a to jí mnozí záviděli, proto ji teď pomlouvají. Byla naivní a chudina na to doplatila. Každý udělá chybu a věřím, že ona vůbec netušila, co dělá,“ napsala na sociální síť Irena. "Vychovaná byla velmi dobře, její maminka se o ni skvěle starala," dodala.

 

 

Terezu chytili ve středu na letišti v Láhauru. V kufru měla mít devět kilo heroinu. Nyní je u výslechu a čeká se, jestli ji pošlou do vazby. Podle portálu Nation byla Tereza H. v Pákistánu nyní počtvrté. V minulosti dvakrát cestovala z letiště v hlavním městě Islámábádu a jednou právě z Láhauru, kde byla ve středu zadržena. Jméno jejího obchodního partnera je údajně T. T. Tariq.

 

Podívejte se na reportáž z Televizních novin:

mom TN.cz