Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.6. 2017 11:36
noční nehoda

Passat se srazil s autobusem u Mělníka, řidič (20) je těžce zraněný

Zdroj: AKTU.cz

Osm lidí se zranilo při noční nehodě autobusu a osobního auta u obce Kly na Mělnicku. Volkswagen Passat se srazil s autobusem. Řidič osobního auta zůstal s těžkým zraněním zaklíněný ve voze.

Asi půl hodiny po půlnoci se na Mělnicku u obce Kly srazil autobus s osobním autem značky Volkswagen Passat. "V osobním autě zůstal po nehodě zaklíněný řidič s těžkým zraněním, kterého museli vyprostit hasiči,“ uvedla pro portál TN.cz mluvčí policie Monika Schindlová.

 

Lidé v autobusu vyvázli jen s lehkými zraněními, dodala mluvčí. Podle informací agentury aktu.cz předcházelo nehodě závodění dvou osobních aut, jedno z nich pak při jízdě v protisměru mělo trefit autobus. Tomu by napovídala i skutečnost, kterou mluvčí Schindlová potvrdila: "Při nehodě pravděpodobně hrála roli nepřiměřená rychlost."

 

 

Řidič osobního auta je ročník 1996, takže mu je 20, nebo 21 let. Škoda je podle mluvčí prozatím vyčíslena na přibližně 400 tisíc korun. Další okolnosti nehody jsou předmětem vyšetřování policie.
 

hru TN.cz

Diskuze

18.6. | 17:26 Petr Kelenda
1
Náhlasit nevhodný komentář
Opět koncernový zabiják.Ještě k tomu mladý šušeň.který má jezdit opatrně a teprve se rozkoukávat jak se jezdí.
18.6. | 12:01 brta
9
Náhlasit nevhodný komentář
samozřemě autobus ne kamion ale ono je to to same,autobus stoji ve svem pruhu na svem mistě za čarou-takže kde je chyba?ano spravně-nesmrtelny chlapec v nerozbitnem autě
18.6. | 11:59 brta
8
Náhlasit nevhodný komentář
co dodat snad jen -ještě že ten kriipl netrefil osobak ale kamion-to je přesně ono- 20 lety magor v silnem aute a huraaaa jaaaa jsem mistr světa-no tak nejseš-jediny co jsi ,pěknej magor ze ktereho bude apalik-jak řikam ještě že to byl kamion,oni nas totiž občas chrení před takovejma demmentama