Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.9. 2014 08:35
video hit internetu

Pat a Mat se stěhují: Něco takového jste ještě neviděli

Zdroj: facebook.com

Po facebooku koluje neuvěřitelné video, na kterém partička lidí stěhuje krabice do druhého patra. Na způsob, jakým to provádějí, by nepřišla ani slavná dvojka kutilů.

Sice je to jednoznačně hoax, ale video je to neobyčejně zábavné. Partička na něm stěhuje věci v bednách do druhého patra a to za použití opravdu netradiční metody. To by nenapadlo ani Pata a Mata.

 

Krabice se sice na balkon dostat podařilo, se starou televizí, kterou se pro svůj vtípek rozhodli autoři videa obětovat, to dopadlo trochu hůř.

 

 

Říká se, že stěhování je horší, než kdyby člověku vyhořel byt nebo dům. Tito stěhováci by se ale nad sebou měli určitě zamyslet. 
 

hel TN.cz

Diskuze

27.9. | 23:51 overal
2
Náhlasit nevhodný komentář
To bylo samozřejmě natočeno jako legrace, možná jako studijní projekt nějakého studenta herecké školy, nebo něco podobného.
26.9. | 14:59 Lupo Anetta
3
Náhlasit nevhodný komentář
To zas nova nalítla na pěknou hovadinu, to video už je staré a kdyby vás to páni redaktoři nenapadlo, tak je to nahrané jen pro srandu, jenže vy v té vaši jeskyni takové věci asi nevíte, se pak nedivím že tu dávate same hovadiny a všemu věříte!!! :-D
26.9. | 09:22 zacotomame
5
Náhlasit nevhodný komentář
Vážený pane redaktore. Nepleťte si HOAX s FAKE. Jsou to dvě naprosto odlišné věci. Tohle je FAKE, navíc nic moc.