Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.1. 2016 20:59
pomozte ho najít

PÁTRÁNÍ: Tenhle muž uniká policii! Je to NEBEZPEČNÝ VRAH

Zdroj: TV Nova

Soud rozhodl o jeho vině už v srpnu. Milan Oračko ale do vězení nenastoupil. Nyní se vrah, který ubodal svou přítelkyni, pravděpodobně skrývá ve čvtrti Střekov v Ústí nad Labem. Podle policie může být velmi nebezpečný.

Pokud si Milan Oračko za své tajné útočiště opravdu zvolil ústecký Střekov, jak se vyšetřovatelé domnívají, najít ho ve statisícovém městě bude opravdu obtížné. Policisté se proto se žádostí o informace obracejí na veřejnost .

Reklama

 

Zároveň ale varují: "Jedná se o člověka s násilnickými sklony, proto lidem důrazně nedoporučujeme, aby se ho snažili sami zadržet," říká mluvčí Daniel Vítek.

 

Oračka předloni ubodal po hádce svou přítelkyni. Incident, který se odehrál v Bílině, ale policisté nejprve posuzovali jako sebevraždu, muž proto mohl být vyšetřován na svobodě. Když se však ukázalo, že žena nemohla ukončit svůj život vlastní rukou a soud rozhodl o Oračkově vině, muž utekl.

 

 

"K trestnému činu se nedoznal, popíral jej, nelitoval, ani se žádným způsobem nepokoušel omluvit nebo vyrovnat s pozůstalými poškozenými," zhodnotila viníkovo chování již dříve soudkyně Kamila Krejcarová.

 

Pozůstalí mladé ženy jsou stále ještě otřesení.  "Zůstala po ní dcerka," říká zdrceně otec zavražděné.

 

Viděli jste tohoto muže? Volejte 158!

lud TN.cz
Reklama