Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.1. 2016 20:59
pomozte ho najít

PÁTRÁNÍ: Tenhle muž uniká policii! Je to NEBEZPEČNÝ VRAH

Zdroj: TV Nova

Soud rozhodl o jeho vině už v srpnu. Milan Oračko ale do vězení nenastoupil. Nyní se vrah, který ubodal svou přítelkyni, pravděpodobně skrývá ve čvtrti Střekov v Ústí nad Labem. Podle policie může být velmi nebezpečný.

Pokud si Milan Oračko za své tajné útočiště opravdu zvolil ústecký Střekov, jak se vyšetřovatelé domnívají, najít ho ve statisícovém městě bude opravdu obtížné. Policisté se proto se žádostí o informace obracejí na veřejnost .

 

Zároveň ale varují: "Jedná se o člověka s násilnickými sklony, proto lidem důrazně nedoporučujeme, aby se ho snažili sami zadržet," říká mluvčí Daniel Vítek.

 

Oračka předloni ubodal po hádce svou přítelkyni. Incident, který se odehrál v Bílině, ale policisté nejprve posuzovali jako sebevraždu, muž proto mohl být vyšetřován na svobodě. Když se však ukázalo, že žena nemohla ukončit svůj život vlastní rukou a soud rozhodl o Oračkově vině, muž utekl.

 

 

"K trestnému činu se nedoznal, popíral jej, nelitoval, ani se žádným způsobem nepokoušel omluvit nebo vyrovnat s pozůstalými poškozenými," zhodnotila viníkovo chování již dříve soudkyně Kamila Krejcarová.

 

Pozůstalí mladé ženy jsou stále ještě otřesení.  "Zůstala po ní dcerka," říká zdrceně otec zavražděné.

 

Viděli jste tohoto muže? Volejte 158!

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

2.1. | 21:15 fantozzi602
27
proc jste toho cigose vysetrovali na svobode? aby vas eu neoznacila za ...
2.1. | 23:08 pichav
-14
NEJVETSI VRAHY JSOU DRAHY !!!! A JE JEDNO JESTLI VLAKY NEBO METRO !!!! A TYHLE ...
3.1. | 15:37 bard-lidu
4
Co kdybyste tomu vrahovi přestali posílat na účet sociální dávky ??? Asi pak bude muset jít nahlásit na ČSSZ, že mu nechodí peníze a že je to rasismus. Možná se ho podaří chytit přímo při pokusu o vraždu úřednice, vyřizující jeho případ na ČSSZ.
3.1. | 09:56 Roman Nemergut
-1
Od pohledu sympatickej týpek :o)
3.1. | 09:11 josefvyskoc
9
zena mela svazane ruce a nuz v zadech...policie nejprve cin vysetrovala jako sebevrazdu...az soud prokazal, ze se sama zabit nemohla...bravo,dobra prace ! ...
3.1. | 01:47 Rudolf Stepan
18
Cr justice je vesela. Nebezpecny vrah je souzen na svobode. Neni ten soudce blb? to je fakt bananova republika. Asi by bylo treba zmenit vladu kgera todle silensrtvi umoznuje!
2.1. | 23:08 pichav
-14
NEJVETSI VRAHY JSOU DRAHY !!!! A JE JEDNO JESTLI VLAKY NEBO METRO !!!! A TYHLE VRAHY POLICIE NEHONI ANI NEDOHONI !!!! A VRAZDI SE JIM DOBRE BUD POD KOLY !!! NEBO SMRADEM A SLIZEM A VIRY BACILY VEVNITR !! AZ SEM JE TO SLYSET SEM !!!! SEM Z TOHO SKORO HLUCHY JAK PRASKAJI KOSTI A LIDI KRICI NE CIZINCI
2.1. | 23:07 macek289
6
Hej more ta fotka to je resismus.
2.1. | 21:48 r126pkp
5
Jasně, lidi pomozte....ukažte nám kde je a my si ho chytneme a budeme se chválit jak jsme dobří. Dělejte si práci pořádně,sami jste si ji vybrali a jste za ni dobře placeni z našich daní a jestli se vám to nezdá, tak tu práci nedělejte, je přece svoboda jak se pořád zdůrazňuje, tak si najděte jino
2.1. | 21:31 suffa
8
No jo, cikán a cikánka......
2.1. | 21:31 ceralka
7
To nééé jááá...to můj bratranec...nebo brácha...já ne... Šmejdi!!!
2.1. | 21:16 bimbi20
7
Tomu už to z očí kouká, že je vrah. To už někteří Islámisté vypadají lépe :-)