Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 1. 2017
Kde je?

Pátrání po Míše z Ústí: Známý zpěvák poslal dojemný vzkaz!

Zdroj: Instagram

Do pátrání po nezvěstné Míše Muzikářové z Ústí nad Labem se zapojil i dívčin oblíbený zpěvák. Míša měla ráda písně rappera Marcuse Lazarovského, který vystupuje pod přezdívkou AMCO. Ten teď vyzval všechny, kteří by o zmizení Míši něco věděli, aby se přihlásili.

Míša ráda nahrávala na sociální síť musical.ly videa, na kterých tancovala na své oblíbené písničky. Jedna z písní, na které ve videích tancuje, je také skladba Polohy hvězd od rappera vystupujícího pod přezdívkou AMCO.

Reklama

 

Marcuse Lazarovského, který se pod přezdívkou skrývá, nenechalo zmizení dvanáctileté dívky, po které policisté neúspěšně pátrají už dva týdny, chladným. AMCO teď přes svůj Instagram a další sociální sítě poslal dívce a lidem z jejího okolí dojemný vzkaz. Upozornil na něj deník Aha.

 

"Toto mě opravdu mrzí a silně se mě to dotklo. Doufám, že není pozdě a ty se vrátíš domů. Pokud někdo něco ví, tak ven s tím. Vždycky se dá všechno řešit," vzkázal na instagramu AMCO.

 

Policie mezitím prověřuje desítky tipů, kde by se Míša mohla nacházet. Čtvrtina hovorů na tísňovou linku je ale od senzibilů nebo věštců. Ti se nezdráhají tvrdit, že kromě toho, kde je Míša, vědí také, kde je ruský pěvecký sbor Alexanderovci, který zahynul při leteckém neštěstí v Soči.

 

 

Pátrání po dvanáctileté dívce ale komplikuje počasí. Čerstvý sníh, který krátce po jejím zmizení napadl, překryl všechny stopy. Vedoucí ústeckých kriminalistů Martin Charvát dokonce magazínu Týden řekl, že pokud tělo Míši leží někde v přírodě, najdou jej kriminalisté až roztaje sníh.

vbo TN.cz
Reklama