Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 2. 10. 2017
nejhledanější lidé planety

Bin Ládin je stále hrozbou. Je mezi nejhledanějšími teroristy světa

Hamza bin Ládin (28), syn obávaného Usámy bin Ládina patří v současné době k deseti nejhledanějším lidem světa. Britské speciální jednotky po něm pátrají a mají rozkaz jej zabít nebo zadržet. Obávají se, že by se mohl mstít za smrt svého otce.

Hamza kráčí ve šlépějích svého otce a podle některých informací se snaží o obnovu teroristické organizace al-Kaida. Právě díky tomu je podle amerických a britských speciálních jednotek jedním z nejhledanějších lidí planety.

 

Bin Ládin junior zmizel z domu v Pakistánu, jen několik týdnů před tím, než byl zastřelen jeho otec, v roce 2011. Podle některých tvrzení se chce pomstít za smrt svého otce a připravuje útok na západní svět.

 

 

V posledních dvou letech se objevila videa, na kterých bin Ládin vzdává hold útočníkům z Londýna a vyzývá militantní jednotky po celém světě k útoku. Naposledy byl spatřen v Sýrii, v květnu letošního roku.

 

Speciální vojenské jednotky z Velké Británie byly již povolány do Sýrie. Cílem jejich mise je najít Hamzu a jeho stoupence a zabít jej nebo zadržet. 

 

 

kik TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

2.10. | 13:25 truthwillprevail
9
K článku bych jen připsal, že Američané podporovali a cvičili Usáma bin Ládina ...
2.10. | 15:50 Benito Juarez
0
Tak to jsem zvědav, co z toho bude, jelikož Al-Kaidá je v Sýrii pod ochranou ...
2.10. | 20:39 Josef Beran
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nemachrovali nahodou amici,ze uz ho zabili?Pokud vim,tak ano.Tak co ted zase nacvicujou?Zase to chteji nekde ve svete zachranit a rozjebat?
2.10. | 16:51 Miroslav Hanko
3
Náhlasit nevhodný komentář
Chráněný USAspratek.
2.10. | 15:50 Benito Juarez
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to jsem zvědav, co z toho bude, jelikož Al-Kaidá je v Sýrii pod ochranou Izraele.
2.10. | 13:29 elana2
5
Náhlasit nevhodný komentář
A TEĎ NÁM ZAS BUDOU VYMEJVAT MOZEK DOJEMNEJMA PŘÍBĚHAMA KDE JE CÍL NÁŠ SOUHLAS S NĚJAKÝM VÁLEČNÝM TAŽENÍM PROTI ZEMI KTEROU CHTĚJ OKUPOVAT !!!
2.10. | 13:28 elana2
4
Náhlasit nevhodný komentář
TAKOVEJ MASAKR AMERIČANI ZORGANIZOVALI PROTI VLASTNÍM LIDEM JENOM PROTO ABY MĚLI ZASE ZÁMINKU VLETĚT DO NĚJAKÉ ZEMĚ !!!!
2.10. | 13:25 truthwillprevail
9
Náhlasit nevhodný komentář
K článku bych jen připsal, že Američané podporovali a cvičili Usáma bin Ládina pro své zájmy. Jen díky USA teroristické skupiny vznikly a posilovaly. Děkujme USA. Přehlížení těchto skutečností je velkou chybou. Historii, nepřepíšete.
2.10. | 13:25 elana2
6
Náhlasit nevhodný komentář
AHA TAK DO SÝRIE CHCETE VLETĚT A ODŮVODNIT TAM TO VRAŽDĚNÍ ČLOVĚK SI MYSLEL, ŽE TA CIA CHTĚLA ZASE POPRAVIT VLASTNÍ LIDI ABY VLETĚLI DO KLDR ALE VONO JIM JDE POŘÁD JEŠTĚ VO TU SÝRII !!!