Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.10. 2017 16:19
sexuální obtěžování

Patrasová šokuje: Kvůli roli měla každý měsíc spát s producentem

Dagmar Patrasová a Felix Slováček - 5
Zdroj: Profimedia
Dáda Patrasová přiznala sexuální obtěžování

S výpovědmi o sexuálních útocích se v Hollywoodu roztrhl pytel a i české herečky přestávají mlčet a promlouvají! Zástup těch, které se kvůli práci musely potýkat s nechutnými návrhy, je docela početný! O odporných praktikách promluvila třeba i Dáda Patrasová.

Patrasová, Vyskočilová, Houdová - tyhle všechny se rozhodly promluvit o nechutných praktikách, které ani je během práce neminuly. Kauza s producentem Harvy Weinsteinem byla natolik zásadní, že přiměla hvězdy v našem malém českém rybníčku promluvit.

 

"S obtěžováním jsem se setkala od jednoho italského producenta, se kterým jsem měla dlouhodoběji spolupracovat na seriálu točeném v Americe," přiznala Dáda Patrasová.

 

Jenže hvězda seriálu Návštěvníci si takové chování nenechala líbit. Do postele by Dáda kvůli roli s nikým nevlezla a producentovi to dala jasně najevo.

 

 

"Byl to takový mrňavý skřet, který trpěl komplexy a normální ženskou si nemohl najít. Měl trapné podmínky – jednou měsíčně s ním strávit noc! Řekl mi to v Římě před podpisem smlouvy, takže jsem mu to pero vrátila a spolupráci okamžitě ukončila," vzpomínala Dáda.

 

Které další české hvězdy se staly oběťmi nechutných sexuálních útoků? A která herečka přiznala, že se skutečně k roli dostala přes postel? To se dozvíte v dnešním Prásku! Startuje po Ordinaci v růžové zahradě 2 ve 21:25 na Nově!

mom/Marcela Tomčíková TN.cz