Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.9. 2015 07:55
Kauza Kramný

Petr Kramný v ohrožení života!? Ve vězení prý měl mrtvici

Petr Kramný
Zdroj: TV Nova
Petr Kramný

Týden před pokračováním nejsledovanějšího soudního procesu v Česku přišla matka Petra Kramného Irena Kramná se šokující informací. Muž, který je obviněný z vraždy manželky Moniky a dcery Klárky, měl ve vazbě mrtvici nebo infarkt!

"Péťa měl ve vězení zdravotní problém. Možná měl malou mrtvičku nebo infarkt. Nevíme. Trvalo snad hodinu, než k němu někoho zavolali, ani ho pořádně neprohlídli a jen mu něco píchli," řekla týdeníku Reflex Kramného matka Irena Rychlá.

 

Kramný je ve vazbě od 20. února 2014. Opakovaně žádal o propuštění z vazby, naposledy 19. srpna, ale soud vždy žádost zamítl. Kramného matka Irena je od počátku přesvědčená o jeho nevině, stejně tak její manžel Karel. Naopak Kramného sestra Lenka jej u soudu potopila.

 

V březnu 2014 řekla Irena Rychlá médiím, že Krammného měli prý při výslechu zmlátit. "Petr se zhroutil z toho, jakým způsobem byl výslech veden. Hodlají ho zlomit a chtějí z něj přiznání ohledně elektřiny vytlouct stůj co stůj. Vzkázal mi, že vyšetřovatel prý ztratil nervy, povalil ho a tloukl hlavou o zem,“ řekla tehdy Rychlá.

 

 

Na základě toho provedla šetření Generální inspekce bezpečnostních sborů a vyloučila, že by vyšetřovatelé Kramnému zkřivili jediný vlas. Policisté na to reagovali tak, že na Kramného podali obvinění z křivého nařčení. Kvůli tomu mu hrozí další trest, mohl by jít do vězení na 2 až 8 let!
 

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

3.9. | 08:09 Jusa123
32
Soud se blíží,na svobodu ho nepustili,tak to zkouší s mrtvicí,nebo infarktem ...
3.9. | 08:26 satanastatanas
-27
Vubec se nedivim..Co musi ten clovek vydrzet bych nepral ani Juse nebo ...
4.9. | 09:03 satanastatanas
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Valesova Verko, ze ste byla v nemocnici a chutnalo. no, treba jste zvykla a prijde vam to normalni..Proc zrovna tohle NOve neverite? TO netvrdim ja, ale nova..Kdyz jim skacete na kazdej spek..PRoc ne na tuten?
3.9. | 21:12 bobule6
9
Náhlasit nevhodný komentář
Jusíku, napadlo mě totéž. Úplně v tom příspěvku poznávám trousila a hl. tu starou rašpli - jen blbec bude jedním dechem pět chvalozpěvy na zatím jen potencionálního vrahouna a zároveň mu podřezávat větev po prdelí. Škatule - mlčeti zlato
3.9. | 20:50 Miluše Hodermarská
12
Náhlasit nevhodný komentář
Asi mu dochází,že se blíží konec.Jinak mrtvice i infarkt mají jasné příznaky,nezaměnitelné,jedině když sám pacient neví co si vymyslet.Infarkt ale lze zaměnit s nervovým kolapsem. Jo vzpomínky na takové hrůzy asi dají člověku zabrat.Ty obrazy se mu budou vracet čím dál častěj.Tolik hodin s mrtvými.
3.9. | 19:40 valesovaverakac
7
Náhlasit nevhodný komentář
Satanastatanas.Já jsem byla v nemocni či dost dlouho,ale žádný blivajs tam nebyl to samé ve školní jídelně.
3.9. | 18:34 Jusa123
10
Náhlasit nevhodný komentář
A to satan nikdy nepochopí,že napsal o sobě v 18.01 největší pravdu!!!
3.9. | 18:01 satanastatanas
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Nojo, pravdu otom ze je blbcem, rikam blbci zbytecne..Blbec nikdy nepochopi ze je blbcem skutecne..
3.9. | 15:24 tirpits
-11
Náhlasit nevhodný komentář
Ještě že aspoň za tu hodinu si ho všimli a něco mu pichli . Jinák by zás máti byla obviněna že si to vymyslela .
3.9. | 14:49 bobule6
8
Náhlasit nevhodný komentář
Trousile,,na zdejsich strankach bylo videt cim jsou krmeny ceske deti"opět píšeš o kramli fotky z dětství, z dovolené všude vidím jen prasečí hlavu, potom není divu, že má vysoký tlak, mrtvici/infarkt.....
3.9. | 14:44 haha33
12
Náhlasit nevhodný komentář
sat, není jen jeho matkou. e spousta matek grázlů a vrahů a drží se zpátky, nedělají to ještě horší. bez urážky co si o mně myslíte, je jelito a analfabet a nemá v palici ani jeden závit, když nepozná, že mu dělá jen a jen medvědí službu. Nedivím se že jí ten jeho otec utekl, asi to nerozdýchal.
3.9. | 14:16 suffa
12
Náhlasit nevhodný komentář
Ta jeho máme, to piča, to svět neviděl!