Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.9. 2015 07:55
Kauza Kramný

Petr Kramný v ohrožení života!? Ve vězení prý měl mrtvici

Petr Kramný
Zdroj: TV Nova
Petr Kramný

Týden před pokračováním nejsledovanějšího soudního procesu v Česku přišla matka Petra Kramného Irena Kramná se šokující informací. Muž, který je obviněný z vraždy manželky Moniky a dcery Klárky, měl ve vazbě mrtvici nebo infarkt!

"Péťa měl ve vězení zdravotní problém. Možná měl malou mrtvičku nebo infarkt. Nevíme. Trvalo snad hodinu, než k němu někoho zavolali, ani ho pořádně neprohlídli a jen mu něco píchli," řekla týdeníku Reflex Kramného matka Irena Rychlá.

 

Kramný je ve vazbě od 20. února 2014. Opakovaně žádal o propuštění z vazby, naposledy 19. srpna, ale soud vždy žádost zamítl. Kramného matka Irena je od počátku přesvědčená o jeho nevině, stejně tak její manžel Karel. Naopak Kramného sestra Lenka jej u soudu potopila.

 

V březnu 2014 řekla Irena Rychlá médiím, že Krammného měli prý při výslechu zmlátit. "Petr se zhroutil z toho, jakým způsobem byl výslech veden. Hodlají ho zlomit a chtějí z něj přiznání ohledně elektřiny vytlouct stůj co stůj. Vzkázal mi, že vyšetřovatel prý ztratil nervy, povalil ho a tloukl hlavou o zem,“ řekla tehdy Rychlá.

 

 

Na základě toho provedla šetření Generální inspekce bezpečnostních sborů a vyloučila, že by vyšetřovatelé Kramnému zkřivili jediný vlas. Policisté na to reagovali tak, že na Kramného podali obvinění z křivého nařčení. Kvůli tomu mu hrozí další trest, mohl by jít do vězení na 2 až 8 let!
 

vbo TN.cz